Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 1 lutego dostałam brązowe plamienia trwały one przez 3 dni. Przedwczoraj powinnam dostać okres, a tu ani widu ani słychu. Kochamy się z narzeczonym bez zabezpieczenia. Temperatura podwyższona, ból w podbrzuszu i test negatywny. Proszę o pomoc. P.S. Byłam u ginekologa i powiedział że powinnam dostać okres, którego jednak nie ma.

Odnośnik do komentarza

Hej. Brązowe plamienie może świadczyć o jakiejś infekcji dróg rodnych lub grzybicy pochwy. Kilka lat do tyłu mojej partnerce przytrafiło się coś podobnego (okresu nie było 3 miesiące). Sugerowałbym ponowną wizytę u innego ginekologa, który poważnie podejdzie do tematu i postara się udzielić Ci pomocy. Ja jako facet mogę jedynie spekulować co do w/w powodów braku okresu, gdyż moja wiedza na ten temat jest dość skąpa aczkolwiek coś nie coś tam wiem bo często z moją partnerką mamy podobne problemy i strasznie panikujemy. Dodam tylko, że mojej dziewczynie okres spóźnia się teraz prawie 3 tygodnie:(

Odnośnik do komentarza

~Annnaaaa87
tak, tak.... przyjdzie.. mi tez lekarz mowil ze dostane na 100% okresu,że nie ma sladu ciązy. Dostałam, ale 3 miesiące po porodzie :)

To co to za lekarz :) radzę zmienić. nigdy nie miałam takiej sytuacji. Nawet jak mojej przyjaciółce testy negatywnie wychodziły to lekarz był w stanie stwierdzić że jest ciąża.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...