Skocz do zawartości
Forum

Rozstępy.


Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnich miesiącach ciąży zrobiły mi się rozstępy na pośladkach i udach mimo tego, że od samego początku się smarowałam i nawilżałam tą skórę. Wynikiem tego jest to, że przytyłam 16 kg i skóra się naciągnęła. To jednak nie są jeszcze takie typowe rozstępy bo skóra nie jest popękana, one są wydaje mi się w tej Pierwszej Fazie czyli takie fioletowe pręgi. Cały czas to smaruję kremami na rozstępy, ale boje się, że nie zniknie mi to gdy schudnę po porodzie. Więc co mam teraz zrobić ? Jest jakakolwiek szansa, że one zanikną choć trochę ?

Odnośnik do komentarza

Mimo, że rozstępy nie pojawiają się w miejscach które często eksponujemy to i tak należą do tych dolegliwości, których nienawidzimy. Gdy pojawiają się fioletowe rozstępy to mamy jeszcze szansę je zwalczyć. Powinniśmy się zaopatrzyć w kremy na rozstępy. Dostarczymy w ten sposób skórze różnego rodzaju witamin i minerałów, które wpłyną na regenerację skóry. Masaże skóry są jak najbardziej wskazane. Stanie sie ona w ten sposób lepiej dotleniona. Niestety nie ma nic nieinwazyjnego co da nam stu procentową skuteczność. Jednak nie warto się poddawać i pozostawiać zmiany bez działań. Zawsze możemy mieć nadzieję, że uda sie je zwalczyć.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w ciąży i zauważyłam u siebie rozstępy, i bardzo mnie zdziwiło to bo pierwsza ciąża bez rozstępów. Nie wiem od czego to zależy i muszę to teraz czymś smarować, by jakoś nawilżyć skórę. Czytałam gdzieś o kosmetyku na rozstępy i sporo wzmianek było o eeny meeny https://eenymeeny.eu/kosmetyki/ . Myślicie że jest skóteczny ? Ktoś używa ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...