Skocz do zawartości
Forum

Czy konieczna jest cesarka?


Gość nuuke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w 35 tyg ciąży, z uwagi na fakt iż chce rodzić w prywatnej klinice byłam zmuszona zmienić lekarza prowadzącego moją ciąże. Mój wcześniejszy lekarz jak najbardziej odradzał mi poród poprzez cesarskie cięcie.. Mój nowy ginekolog od 3 mies namawia mnie jednak na cesarke, lecz ja ciągle stawiałam na swoim iż chce urodzić sama. Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie i doktor po wykonaniu usg stwierdził że mój synek ma bardzo dużą głowe jak na 35 tydz. ja jestem drobna i jednak zaleca cc ponieważ może stać sie coś z główką a przy tym ja bede miałą ciężki poród. Prosze mi powiedzieć czy na podst. niżej podanych wymiarów moge zaufać mojemu lekarzowi bo ja mam jakieś przeczucie że oni poprostu masowo wolą robić cesarki.. i mam straszne wątpliwości. Prosze o rade; BPD- 95.44 ; HC-333.67; AC-312.28; FL-66.88

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Do oceny, czy możliwy jest poród naturalny oprócz wymiarów USG płodu konieczne są wymiary miednicy, których powinien dokonać lekarz. Tak więc na podstawie tych danych nie da się ocenić, czy dasz radę urodzić naturalnie. Skoro lekarz znalazł przesłanki do cesarskiego cięcia to powinnaś mu zaufać. Zawsze możesz skorzystać z porady innego fachowca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...