Skocz do zawartości
Forum

petting a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy do zapłodnienia może dojsć tylko przez wprowdzenie członka do pochwy? Czy można zajść rowniez w inny sposób np przez włozenie palca do pochwy na którym była sperma,i czy jeśli penisem dotkneło by sie pochwy na którym jest sperma może dojsć do zapłodnienia,proszę o pilną odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam. Otóż, uprawiałam z chłopakiem petting, na 100% miał on na palcach płyn preejakulacyjny. Czy mogłabym od tego zajść w ciążę? Strasznie się boję, bo okres miałam zawsze jak w zegarku, a teraz spóźnia mi się o trzy tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Witam. Uprawiałam z chłopakiem petting i nie wiem czy jego wytrysk jakoś nie dostała się do mnie. 3 dni po tym dostałam krwawienie, obfite jak miesiączka trwające 4-5 dni. W tym miesiącu miesiączki nie dostałam, spóźnia się już 10 dni. Czasami czuję sie niedobrze, mam wzdęcia, lecz nie mam bolą mnie piersi. Robiłam bardzo dużo testów przeróżnych firm. a wszystkie to 6 dni po stosunku 9,13,14,18,21, 30,41po dni każdy pokazał jedną kreskę. czy możliwe ze tyle testow sie myli? moze to stres?

Odnośnik do komentarza
Gość elaksandra93

Witam! Problem wygląda następująco:
W nocy z 27-28 listopada chłopak pieścił moje miejsca intymne ręką, ja jego nie więc nie doszło też u niego do wytrysku( jednak mogł dotykać też siebie zanim dotknął tam mnie). Dzień później sprawdziłam w aplikacji, która wyznaczyła, że 27 listopada miałam dzień owulacji( oblicza jedynie na podstawie dni od ostatniej miesiączki, żadnych więcej danych tam nie wprowadzałam). Ostatnio okres miałam 10 listopada, spóźnia się już 9 dni. Dodam, ze ostatnie dwa tygodnie miałam stresujące, a okres często mi się spóźnia, jednak maksymalnie 3-4 dni. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Bardzo się denerwuję i liczę na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam. W ciągu tego miesiąca kilkakrotnie uprawiałam petting i seks z moim chłopakiem(oczywiście z zabezpieczeniem,chociaż on i tak nie doszedł nigdy we mnie). Chciałam zapytać czy możliwe jest,żeby doszło to zapłodnienie jeśli on po wytarciu rąk chusteczką do sucha po około minucie wkładał palce do mojej pochwy? I czy mogło dojść do zapłodnienia jeśli dotykałam jego członka,który był lekko wilgotny,a następnie dotykałam swojego miejsca intymnego?(nie był to 'głęboki kontakt)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Kilka dni temu wraz z moim chłopakiem uprawialiśmy petting. Miał wytrysk. Sperma była na jego brzuchu i mojej ręce, od razu ją umyłam, a on tylko przemył brzuch. Później się razem wykąpaliśmy i usiadłam na niego. Było to po jakiś 5-10 minutach. Byłam 2 dni po okresie i były to dni płodne jak wskazuje kalendarzyk. Czy mogło zajść do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Dzieńdobry mam pytanie spotkałam się ze swoim chłopakiem 12 grudnia jest teraz 27 grudnia, obawiam się, że podczas tak zwanej palcówki mój chłopak miał coś na palcach, mógł się tam dotknąć wcześniej ja nie dotykałam jego członka , palca nie wsadził głeboko, prawie wcale obawiam się ciąży, czy jest taka możliwość? Nie widziałam niczego na palcu miał je raczej suche, robiłam test ciążowy po 14 dniach z poranngo moczu wyszedł negatywny, czy jest ryzyko ciąży w opisanym przezemnie przypadku ?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie . Mamy z dziewczyna takie zakłopotanie ponieważ tydzień temu piescilismy się i ona zaczęła pocierac moim członkiem o swoje wargi sromowe nie trwało to długo zaledwie 2 otarcia ale słyszałem że w wydzielenie wytrwazanej poprzez penisa są plemniki proszę o jakieś porady z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatnio, co było błędem, wylądowaliśmy z chłopakiem w łóżku i uprawialiśmy petting, w czasie seksu oralnego doszło do jednego wytrysku, lecz całość odbyła się bez jakiejkolwiek penetracji. Później razem spaliśmy czy jest jakakolwiek szansa na zajście w ciążę? Odbyło się to w 5 dniu po menstruacji. Po 10 dniach od tego zdarzenia a ok. 2 tygodni przed spodziewanym okresem wykonałam test ciążowy, który wyszedł negatywnie. Czy można mu ufać?

Odnośnik do komentarza

mam pytamie. mój chłopak ocierał sie o mnie swoim penisem ( nie miał majtek ani spodni ) ja natomiast miałam legginsy i majtki miał on wytrysk a na moich leginsach mam białe malutkie plamy spermy . Czy moglo dojsc do zapłodnienia? czy plemniki przenikają przez ubranie ?

Odnośnik do komentarza

Witam ostatnio uprawialam z chlopakiem petting i tu moje pytanie. Czy mozna zjasc przez to w ciaze?? 26.12.15 Wyjasniam co sie wydarzylo. Najpierw on doszedl i pozniej dobrze wytral wszystko husteczka odczekalismy pare godzin a pozniej jego czlonek lekko we mnie wszedl nie do konca ale zaraz wyszedl. Jego członek byl suchy kiedy we mnie wszedl, sperma wyschla (martwe plemniki) troche sie martwie i mnie to przeraza czy bylaby mozliwosc zajscia w ciaze?? Z gory dziekuje za wyjasnienie. Błagam o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Wczoraj umprawiałam petting zchłopakiem, nie doszło do wytrysku w pochwie lecz na moj brzuch po czym to wytarłam przed wytryskiem dotykal on penisem moich okolic intymnych, przyłożyl penisa do wejscia do pochwy lecz do niczego nie doszlo z penisa przed wytryskiek wydobywaly sie plyny na skutek podniecenia, dotykal penisa niejednokrotnie po czym dotykal mnie w tamtych okolicach. Okres mam nieregularny ostatni 11 grudnia dodam ze jestem dziewica , czy byla mozliwosc zaplodenia w taki sposob?

Odnośnik do komentarza

Okres miałam 13 grudnia a skonczyl sie 18 lub 19 grudnia nie wiem jakie mialam dni plodne czy nie, a wczoraj uprawialam petting z chlopakiem na penisie mogl miec preejakulat jego penis byl wilgotny na skutek podniecenia gladzil on penisem moje miejsce intymne, przylozyl go rozwniez do wejscia pochwy lecz nie wlozyl dotykal penisa a potem mnie reka w miejscu intymnym czy moglo dojsc do zaplodnienia?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mam termin okresu, mam krwawienie.. Ale rano strasznie brzuch mnie bolal jak nigdy dotad.. Wzielam tabletke i przestalo.. Gdy jechalam autobusem zaczelo mnie strasznie mdlic... Pomyslalam ze to pewnie choroba lokomocyjna bo tak faktycznie czasami mam.. A teraz znowu zaczelo mnie mdlic i zwymiotowalam.. Nigdy podczas okresu nie wymiotowalam.. Teraz sie boje.. Dodam ze jesrem na 100% dziwica bo 3 tyg temu piescilam sie z chlopakiem tylko ze moja blona jest tak silnie zbudowana ze nie moglismy jej przebic.. Strasznie sie boje..co to moze byc?

Odnośnik do komentarza

Witam, mieliśmy z chłopakiem kilka sytuacji o które boję się, że mogę jakimś cudem zajść w ciążę. Raz całowaliśmy się dość długo i dotykaliśmy po całym ciele, całował mnie po piersiach, jego noga była między moimi nogami, byliśmy całkowicie ubrani ale boję się, że coś mogło się jakoś przedostać przez ubranie. Czy jest taka możliwość? Były też inne podobne sytuacje, gdzie się tak dotykaliśmy lecz bez kontaktów z miejscami intymnymi. Strasznie się boję, że coś mogło się przedostać, zrobiliśmy niby test ciążowy i był negatywny ale martwię się, że wyszedł źle.Tydzień po tym zdarzeniu dostałam objawów okresu (na tydzień przed terminem) ale te objawy są podobne do objawów ciąży i teraz nie wiem co mam myśleć. Jakie są dokładnie objawy okresu a jakie ciąży? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwośc, uprawiając tylko petting bez bezpośredniego kontaktu ze spermą, abym byłam w ciąży? Cykle mam 26-28. Dziś w 15 dzień cyklu pojawiło się czerwone plamienie, dalej trwa. Zrobiłam przerażona 2 testy ciążowe, nic. Biorę aktualnie antybiotyk, jestem alergikiem i w ciągu 10 dni 2 razy pogotowie wstrzykiwało mi dożylnie zastrzyk przeciw dusznościom, które uniemożliwiają mi oddychanie. Proszę o pomoc. Czy to ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie otóż dostałam pierwszy raz w swoim życiu plamienia podczas owulacji i trwało 3 dni po dwóch dniach przerwy plamienie wróciło lecz z brunatnym kolorem, dotykałam się z chłopakiem 2 dni przed owulacją doszło do wytrysku jednak nie we mnie możliwe że znikome ilości spermy było na jego palcach, ale po wytrysku minęło troche czasu oraz na pewno otarł rękę o siebie, bardzo się boję, wiem że najlepiej zrobić test, ale chce usłyszeć jak wygląda sprawa z punkty wiedzenia lekarza

Odnośnik do komentarza

Witam, Czy poprzez ocieranie bielizne moze doprowadzic do ciazy? skoro wytrysku nie ma, kontaktu narzadów rowniez to chyab nie mozliwe ? Ocierałem sie z moja dziewczyna pare razy w miesiącu grudzien , w tamtym tygodniu bolała ja głowa, byla bez humoru, miała podwyzszana temp. oraz bolały ja jajniki. Wszystkie te objawy przeszły teraz nic ja nie boli. Nieraz boli ja pipka, nie wiem co dokładnie bo nie chciała mówić ale to również minęło. Więc mam czym sie martwić? ocieramy zawsze sie w majtkach.

Odnośnik do komentarza

Witam. Tydzień temu kochałam sie z chlopakiem z gumka, jednak nie doszlo do wytrysku, później uprawialiśmy petting. Dzisiaj pojawilo sie niewielkie krwawienie, a jestem tydzień przed planowanym okresem. Jestem po owulacji. Nie mam żadnych objawów typu mdlosci lub bole. Czy to moze być ciaza? Bardzo sie boje. Mam 20 lat.

Odnośnik do komentarza

kilka lat temu z mężem bawiliśmy się ,ocieralismy się swoimi narządami i mąż miał wytrysk ja byłam na nim w majtkach koronkowych. Po 1.5 tyg dostałam okres ale trwał 1.5 dnia w tym czasie byłam w pracy sezonowej dużo pracy imprez i mało snu a także obrona pracy magisterskiej więc duży stres i sauna w dzien okresu.w pracy uderzylam sie mocno w brzuch. Okres sie już tego miesiąca nie pojawił,zrobiłam test ciazowy po tym uderzeniu ale był negatywny.czy jest mozliwe ze bylam w ciazy i poronilam?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam takie zapytanie. Ponad tydzien temu uprawialiśmy petting z moim partnerem, potem on miał wytrysk i dotknął mojego łona. Czy to możliwe że mogłam zajść w ciąże? Pytam bo spoznial mi się okres, 2 dni po terminie dostalam,ale jest bardzo skąpy i trwał tylko 2 dni , był beż skrzepów (zazwyczaj miałam). Proszę o odpowiedz.Pozrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, dokładnie 24 godziny temu uprawiałem z dziewczyną peeting. Przez przypadek otarłem się ręką o swojego członka, na którym był preejakulat. Po mniej więcej 5 min włożyłem dziewczynie palca do pochwy. Za nim to jednak uczyniłem to ocierałem dłonią o parnerkę i kocyk. W momencie włożenia była już sucha. Pytanie: czy jest możliwość że plemniki z preejakulatu mogły się utrzymać na dłoni i moga doprowadzić do zapłodnienia? Dziewczynie okres się skończył 3 dni temu. Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...