Skocz do zawartości
Forum

Czy jest jakieś prawdopodobieństwo ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Uprawiałam petting z moim chłopakiem i on miał wytrysk na mój brzuch i piersi, a od pasa w dół byłam przykryta kocem. Po wytrysku wytarłam się papierem i poszłam przemyć te miejsca ciepłą wodą z mydłem i wytarłam się ręcznikiem, mój chłopak też umył ręce mydłem z wodą i za jakieś 10-15 minut on zaczął pieścić moją łechtaczkę, a później wsadził palce do pochwy i przed wsadzeniem dotykał miejsc gdzie wcześniej nastąpił wytrysk. Czy mogłam zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Masturbowałam się 12 dnia cyklu, (cykle mam zazwyczaj 35-dniowe), masowałam lekko łechtaczkę, okolic pochwy nawet nie dotykałam, nie mowiąc już o wpychaniu sobie palca głęboko. Kiedy skończyłam się masturbować zauważyłam na palcu coś zeschniętego, o bialym kolorze, boję się, że to mogła być sperma :( Zanim zaczęłam się masturbować poszlam do łazienki, a jeszcze wcześniej był tam kolega mojego brata, nie wiem co on tam robił, ale możliwe, że się masturbował i jego sperma została na wierzchu i boje się, że przypadkiem dotknęłam jego spermy :( Czy to możliwe zajść w ciąże po czymś takim? Wiem, wydaje się to idiotyczne, ale ja już trzeźwo nie myślę, widzę u siebie co chwile coraz to nowsze objawy ciąży, wydaje mi się, że mój brzuch rośnie itd. Bardzo mnie to męczy :(

Odnośnik do komentarza

A wiesz,ze kobieta a wlasciwie jej narządy produkują sluz? Tez jest koloru spermy. Skoro sie dotykałas, to sie zwilżylas wiec naturalne ze pojawila sie wydzielina. Spokojnie zadnej ciazy nie bedzie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam takie pytanie, mianowicie miesiączka przypadała mi na 05.07.2015 ale jej nie dostałam, więc kochalam sie z chlopakiem, a miesiączkę dostałam zaraz na drugi dzień czyli 06.07.2015 (jeden dzień spóźnienia) . Czy jeśli kochaliśmy się dzień przed miesiaczka to jest jakaś szansa, ze mogłabym zajść w ciąży ? Pozdrawiam Kornelia ;)

Odnośnik do komentarza

Witam spotykam się z chłopakiem od 4 miesięcy od jakiegoś czasu uprawiamy petting ale ostatnio posuneliśmy się do zbliżenia wszystko poszło tak szybko że nawet nie pomyśleliśmy o antykoncepcji wytrysk był na brzuch Stosunek odbył sie pod koniec miesiąca(a przez cały miesiąc nie dostałam okresu aż do tej pory)drugi stosunek odbył się kilka dni po pierwszym zbliżeniu w trakcie pettingu doszło do wytrysku a po kilkunastu minutach penetrował mnie penisem czy przy braku okresu mogłam zajść w ciążę ?

Odnośnik do komentarza
Gość Nati12584

Hej, proszę o pomoc :( trzy tygodnie temu uprawialam petting z chłopakiem, siedziałam na nim, byliśmy nadzy, on się o mnie ocieral i członkiem dotykał "mojego wejścia". Zbyt mocno się podniecil i doszedł a ja zaraz wstalam. Nie mogę tylko Skojarzyć czy dotykał wtedy nim mnie czy trochę włożył. Zakreslam że jestem dziewica. I oto moje pytanie. Czy mogło jakoa dojść do zapłodnienia? Skoro zaraz zeszłam? Przedwczoraj dostałam "okres". Ujelam to w cudzysłów ponieważ trwał jeden dzień a na drugi dzień po południu już nic nie miałam. Ciągle o tym myślę i się stresuje że mogłam zajść.. Jutro pójdę kupić test, ale nie daje mi to spokoju;/

Odnośnik do komentarza

Witam mam takie pytanie 06.05 mialam okres ktory trwał 5 dni a 23.5 próbowaliśmy odbyć stosunek z facetem ale sie nie udało wiec skończyło sie tylko na pieszczotach. 5.06 dostałam normalny okres a teraz powinnam dostać okres 4.07 i juz od tygodnia go nie ma miała ból brzucha i jajników raz z prawej raz z lewej robiłam test i wyszedł negatywny. Czy to może być powodem ciąży? Nie zauważyłam aby podczas tych pieszczot doszło do wytrysku. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam.Wczoraj tj. 10.07 odbyłam stosunek bez zabezpieczenia z wytryskiem w środku.Po okołu 6 godzinach wzięłam tabletkę po stosunku.Z obliczeń wynika, że mam dni niepłodne (ostatni okres 14.06 który trwa na ogół 5 dni) Czy jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w 6-7 dni miesiączki, jeśli chłopak miał na penisie płyn przedwytryskowy i pocierał nim narządy rodne. Dodam że 5 dni po takim kontakcie bola mnie jajniki- skurcze, nudności i wzmożony apetyt. Czy jest możliwość zapalenia jajników ? Czy może to objawy czegoś innego?

Odnośnik do komentarza

Witam, biorę od 2 M- cy tabletki antykoncepcyjne daylette, ale mam sporo skutków ubocznych: nudnosci, po nadmiernej aktywności zaczerwienienie i obrzęk twarzy -wyglada to jak fotoalergia i robiłam ostatńio badania AFP -20 ng/ml. Jestem przerażona. jEstem w połowie opakowania daylette- kiedy mogę przerwać branie tabletek. dZiekuje za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam! Od trzech miesięcy nie wystąpiła u mnie miesiączka. Lekarz ginekolog wykluczył ciąże. Dziecka z mężem nie planujemy. Mam pytanie czy współżyjąc z mężem bez zabezpieczenia mogłabym zajść w ciąże chociaż nie mam od trzech miesięcy miesiączki?

Odnośnik do komentarza

Witam , mam taki problem... Otóż od około pół roku nie miałam miesiączki i jak na razie nie zapowiada się na to by miała nastąpić. Z moim chłopakiem uprawialiśmy seks lecz nie doszło do wytrysku. Czy jest jakakolwiek szansa że doszło do zapłodnienia czy raczej mogę być spokojna?

Odnośnik do komentarza

mam 29 lat moja miesiączka trwa juz 9 dni występuje rano ijest skąpsza niż zwykle towarzyszą jej bule podbrzusza robołam test ciążowy ale wyszedł negatywnie.Byłam u ginekologa ale nie zbadał mnie z powodu krwawienia tylko wypisał tabletki cyclonamina brałam je przez trzy dni i zaczęłam żle się czuć a krwawienie nie ustępuje.Czy jest możliwe że jestem w ciąży mimo negatywnego wyniku testu??

Odnośnik do komentarza

witam spóźniał mi się okres 4 dni więc zrobiłam test i był negatywny,następnie dostałam niby okres ale bez bólu i małej ilośći a zawsze mam obfite z bólami,trwał 3 dni a zawsze trwa 5. robiłam test wczoraj rano i miałam taką lekką kreskę widoczną pod światło ale bardzo cieniutką grubości włosa wstawie zdjęcia. nie wiem co o ty myśleć,zrobiłam dziś rano inny i negatywny nawet cienia drugiej .. czy jest nadzieja ? http://zapodaj.net/7d8bebc5182b9.jpg.html http://zapodaj.net/76b850f83ceec.jpg.h

Odnośnik do komentarza

Witam,chcialabym sie dowiedziec czy jest prawdopodobienstwo tego ze moge byc w ciazy ?? Moj cykl za zwyczaj trwa 28-30dni, w tym miesiacu mialam niezabiezpieczony stosunek(partner nie skonczyl we mnie) tydzien po planowanej owulacji (prowadze kalendarzyk). Teraz okres spoznia mi sie 5 dni, mam bol jajnikow, bialy mleczny sluz w duzej ilosci, lekkie bole i zawroty glowy.. prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam. Miałem taką sytuację ze swoją dziewczyną. Uprawialiśmy petting, doszło do wytrysku. Kilka chwil później (5-10 minut), włożyłem penis do jej odbytu, wykonałem 2-3 ruchy i wyszedłem. Dodam, że przy podnieceniu wytwarzam sporą ilość preejakulatu. Jestem po badaniach na nasienie, mam je bardzo słabe (10x mniej plemników niż być powinno u przeciętnego człowieka, bardzo mało żywych i ruchliwych plemników). Nie leczę się. Czy jest ryzyko ciąży i jakie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Uprawialam petting w trzecim dniu cyklu - krwawienia. Byliśmy nadzy, a on ocieral penisem o moją lechtaczke, kilka razy tez dotykał nim moich warg sromowych niżej, ale nie wszedł do środka. Jednak na chwile przed wtryskiem przestał i skończył na mój brzuch. Dodam że mam cykle w miarę regularne 28-30 dniowe, wiec powinnam mieć dni niepłodne. Czy istnieje ryzyko ze mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj uprawiałam z chłopakiem petting. Wypadało to w dni płodne. Po wytrysku wytarł członek chusteczką. Po pół godziny ponownie wsunął mi palec w pochwę. Czy jest możliwość przedostania się w taki sposób nasienia? Czy jest szansa, ze plemniki mogły przeżyć przez ten czas? I czy w ogóle jest jakiekolwiek ryzyko zapłodnienia w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj uprawiałam z chłopakiem petting. Wypadało to w dni płodne. Po wytrysku wytarł członek chusteczką. Po pół godziny ponownie wsunął mi palec w pochwę. Czy jest możliwość przedostania się w taki sposób nasienia? Czy jest szansa, ze plemniki mogły przeżyć przez ten czas? I czy w ogóle jest jakiekolwiek ryzyko zapłodnienia w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...