Skocz do zawartości
Forum

Eksperci z ginekolgii i położnictwa odpowiedzą na Twoje pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja35

stosunek po okresie a ryzyko ciazy

~patrycja35
Stosunek po okresie a ciaza
Witam mam 35 lat i mam pytanie ostatni okres miałam 04.11.16 trwał jak zwykle 5 dni potem kochałam się 11.11.16 bez zabezpieczenia ale boję się ze mogę być w ciąży chociaż dostałam następne 2 miesiączki były obfite i i czasie testy robiłam po każdym okresie i każdy z 4 testów wyszedł negatywny ostatni 5.01.17 choć na piersiach pojawiły się bardzo widoczne zielone żyły co jest grane

Odnośnik do komentarza

Witam. Około miesiąc temu uprawiałam seks z partnerem bez zabezpieczenia. Partner byl we mnie kilka minut. Nie doszło do wytrysku. Miałam dni plodne. Później w odpowiedni termin dostałam miesiączkę tylko trochę słabszą od poprzedniej. Niemam żadnych objawów. Od dwóch dni mam lekki ból jajników. W podbrzuszu ogólnie. Następna miesiączkę mam za 12 dni. Jaka jest szansa na ciążę?

Odnośnik do komentarza
Gość zdezorientowana1536

Witam. Godz po wzieciu 3 tabletki antykoncepcyjnej z blistra wymiotowalam z powodu alkoholu. Po 5 godz od normalnej godz brania wzielam kolejna i przez uplywem 12 godz jeszcze jedna. Czy antykoncepcyjna zostala na tym samym poziomie co zawsze czy jednak mogla sie obnizyc ? Jestem pod koniec opakowania. Zauwazylam ze mam jakby pelniejsze piersi. Czy moge juz wykonać test ciazowy ? Jest to okolo 2.5 tygodnia od wspolzycia.

Odnośnik do komentarza
Gość pechowa 86

Witam. Jestem obecnie w 19 tygodniu ciąży. Ale bardzo chciałabym wiedzieć kiedy doszło do zaplodnienia. Przed ostatnią miesiączkę miałam 21.08.2016 a ostatnią 17.09.2016. Miesiączki mam raczej regularne. Trwają 7 dni. Proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Gość Paula 1985

Witam mam 32 lata mój okres jest nieregularny ostatnio moja miesiączka trwała 5 dni i właśnie w tym ostatnim dniu doszło do zbliżenia z partnerem który zakończył w środku trzy dni później miałam płodne dni minęło od tego czasu osiem dni a od czterech mam bóle podbrzusza klucie w lewym boku i gesty biały śluz czy można wykluczyć ciążę? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość lisica91

chcialam sie zapytac poniewaz wczoraj mialam dostac okres ale nie dostalam nie mam tez ani jednej oznaki zebym miala go dostac.. z chlopakiem wspolzyje w miare regularnie a ostatnio 10 i 13lutego i nie mialam do tej pory sytuacji zeby mi sie spoznial okres... ze wzgledu na to ze akurat mialam dni plodne wtedy wykonalam kilka testow i na7 zrobionych 4 pozytywne 3 negatywne a jak robilam tydzien temu bete hcg to okazalo sie ze nie jestem w ciazy... ale czy nie zrobilam za wczesnie tego badania skoro okres spoznia sie dopiero drugi dzien a ja mam tylko wieczorne mdlosci i ciagle bym spala?

Odnośnik do komentarza

Witam. ostatni okres miałam 6 albo 7 lutego. Miałam dużo stresów związanych z choroba i operacja córki do tego zmianę klimatu. Okres przesunął się o dzień czy dwa. Do stosunku z mężem do końca doszło 17 lutego. Pare dni po stosunku zaczęło mnie bolec podbrzusze. Oczywiście nie wytrzymałam i 6 dni po stosunku zrobiłam test który wyszedł negatywny. Poczekalam i 10 dni po stosunku zrobiłam neatepne. Kupiłam pięcio pak testów ciążowych. I każdy wyszedł pozytywny. Robiłam od 10 dnia stosunku do 13 dni. W kolejne dni zrobiłam jeszcze dwa wyszły już negatywne. Były już z innej firmy niby lepsze i droższe ... podbrzusze nadal bolało raz całe raz z jednej strony a raz z drugiej. Co jakiś czas czułam mdłości. Pierś trochę bolą. Wszystkie objawy do dnia dzisiejszego. Wczoraj byłam u lekarza a dodam ze nie mieszkam w Polsce Wiec badania krwi są tutaj zadkoscia i inne badania. Ale jakimś cudem się udało i od razu zrobili badanie moczu z którego wyszło jakieś zapalenie i dostałam bezpieczne dla ciąży tabletki. Pobrali krew ale na wyniki muszę czekać jakiś czas .. wczoraj powtórzyłam test również wyszedł negatywny. Okresu jeszcze nie dostałam. Sama nie wiem co mam o tym myśleć ...

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycjasjjsns

Witam. Bardzo proszę o pomoc. Zrobiłam ostatnio test ciążowy z powodu opozniajacego się okresu i wyszedł dość dziwacznie. Chodzi mi bowiem o przebarwienie na jego płytce. Co to oznacza?
Dodam, że dziś zrobiłam ponownie inny test i wyszedł negatywny. Bardzo proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość ja Kasia

Jestem w 19-tym tygodniu ciąży, Bardzo Proszę o interpretacje wyników...
Toxoplasma gondii IgG - ilościowo
499,4 IU/ml niereaktywny (-): <3 <br /> reaktywny (+): >=3
Toxoplasma gondii IgM - jakościowo
0,195 niereaktywny(-): < 0,8
wątpliwy: 0,8 - 1,0
reaktywny (+): > = 1,0
Dziękuję...

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie :)
jestem w 37tc. Od jakiegoś czasu próbuję się uporać z infekcjami układu moczowego. Początkowo leczono mnie Monuralem + Furaginum (białko w moczu+liczne leukocyty). Wyniki nadal były złe więc zrobiliśmy posiew. Wynik dodatni - Bakteriuria 10\S\4 CFU/ml. Kolejny antybiotyk Duomox (5dni). Po antybiotyku powtórzyłam badanie moczu.

Proszę o interpretację wyników:
Ciała ketonowe 0,5 mmol/l
Nabłonki płaskie: b.liczne
Pasma śluzu: liczne
Leukocyty: gęsto pokrywają pola widzenia
Erytrocyty wyługowane: 10-12 wpw
Bakterie: b.liczne

Leczenie się nie powiodło?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...