Forum Ciąża i dziecko

Fotelik dziecięcy

~Novinkaa

~Novinkaa

Dziewczyny mam do Was pytanie, otóż chciałam się zapytać na co zwrócić uwagę kupując fotelik dla dziecka? Widzę, że rozstrzał cenowy jest spory. Czy to znaczy, że ten co droższy, to z zasady będzie lepszy? Wiadomo, że na bezpieczeństwie dziecka nie można oszczędzać, ale bez sensu przepłacać, to też głupota. Czy biorąc pod uwagę te tutaj foteliki www.agito.pl/dla-dzieci/foteliki-samochodowe/2504.html jesteście w stanie stwierdzić, który jest lepszy, a który gorszy? No i ostatecznie, czy wybór fotelika zależy od wieku dziecka, czy są one uniwersalne? Wiem, że dużo pytań jak na jeden post, ale pierwszy raz staje przed jego zakupem :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~monic84

~monic84

okey, jaki dla Ciebie przedział cenowy jest interesujący? ja mam Maxi Cosi MiloFix, bo rośnie razem z dzieckiem, a nie stać nas na wymianę co chwilę :) do tego łatwo się mocuje w samochodzie oraz ma naprawdę wiele certyfikatów i testów bezpieczeństwa, do tego łatwo się czyści jak maluch ubrudzi :) co Ci jeszcze powiedzieć, pisz na priva :)
~kalud

~kalud

potwierdzam Maxi Cosi jest najlepsze, ja mam fotelik 3w1, czyli 2wayFamily, zobacz sobie. jakbyś miała jakieś pytania to pisz :) z chęcia Ci doradzę :)
~monic84

~monic84

i co podjęłaś jakąś decyzję, czy jeszcze myślisz? :)
~kalud

~kalud

koleżanka raczej już się więcej nie odezwie tutaj :( to nasze forum jakieś takie ciche jest :(