Forum Ciąża i dziecko

Fotelik samochodowy 0-13kg?

~gigi23

~gigi23

Słuchajcie zaczelam szukac fotelika dla swojego maluszka i juz zglupialam, na co zwracacie uwage przy wyborze? JAkiej firmy najlepiej kupic, slyszalam duzo dobrych opinii o Maxi Cosi co sadzicie?polecicie jakis konkretny model?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~szdzisaw

~szdzisaw

Ja mam Maxi Cosi Peeble i jest wygodny i w noszeniu i dla dziecka. Fotelik musisz jednak dopasować do ramy wózka. Maxi Cosi dostało 4 na 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa. Polecam..
~pannasia

~pannasia

maxi cosi to jedna z lepszych, jak nie najlepszych, marek :) moja siostra miala cala wyprawke od nich :) najpierw wyzej wspomnianego pebble'a- chyba najbardziej popularny fotelik :) a teraz uzywa tobiego :) zadowolona jest bardzo!
~kremowka

~kremowka

na początek pebble z maxi cosi jest super, u nas jako pierwszy fotelik sprawdzil sie rewelacyjnie, fajne jest to ze latwo sie sciaga pokrowiec do prania - a to szczegolnie przy niemowlaku jest bardzo wazne;-p
~pannasia

~pannasia

kremowka, a jaki kolejny wybierasz? domyslam sie ze postawisz na cos z maxi cosi :)
~monic84

~monic84

w ofercie Maxi Cosi są foteliki, które rosną razem z dzieckiem i to jest klucz do sukcesu ^^ bo to taniej wychodzi :)
~kalud

~kalud

a to prawda, my taki właśnie kupiliśmy Maxi Cosi MiloFix :)
~aniena

~aniena

Bardzo fajny jest z coletto EMPORIO, sama go miałam, jak dzidzia była mniejsza. Teraz też od nich kupiłam, ale większy i oba aspisują się doskonale. Jest w razie potrzeby gwarancja, chyba nawet na 3 lata, ale ja jej nie potrzebowałam do tej pory. Ogólnie bardzo dobry produkt, polecam.

~wandacon

~wandacon

Też mam z coletto https://www.coletto.pl/, tylko że CRAFT i jest najlepszy chyba. Mam 4 dzieci i starszych wózki z innych firm wszystkie się rozwaliły, a ten działa jak nowy. Teraz oddam dla szwagierki, bo moja córka już wyrosła, a tam niedługo urodzi się dzidziuś.