Skocz do zawartości
Forum

Wózek.


Gość gigi23

Rekomendowane odpowiedzi

moja kuzynka ma eleę i jest bardzo zadowolona. tak jak ktos pisal- wozek dla miejskiej mamy ale na wiejskich terenach tez daje rade- kuzynka czesto jezdzi na wies do rodziny i nigdy nie narzekala na spacery :) wozek ma fajne skretne kolka, o ile dobrze pamietam to przendie mozna blokowac :) lekko sie jezdzi i bez problemu mozna go zlozyc/ rozlozyc :)
Odnośnik do komentarza
ja polecam Maxi Cosi wozki sprawdzaja sie idealnie w kazdym terenie ^^ bo my mamy z mezem, ale mieszkajac w miescie najwazniejsze jest to, ze nie zajmuje duzo miejsca w bloku w mieszkaniu :) a przy okazji latwo go utrzymac w czystosci :)
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłam wózek Florino New 2w1 z Outletu Coletto https://outlet.coletto.pl/pl/p/Florino-New-2w1/138 i bardzo go polecam. Teraz kupowanie u nich to jeszcze lepsza opcja, bo można zamówić wszystko online (maseczki też u nich kupiłam). Wózek sprawdza się świetnie, jest lekki, bardzo komfortowy, idealny na spacery, albo do usypiania maluszka. Mój syn to taki wiercipięta i potrzebuje dużo miejsca, a ten wózek jest szeroki i idealnie nam pasuje, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo polecam wózek marki Anex model e/type - byłam i jestem z niego bardzo zadowolona:) Ma głęboką i wygodną dla dziecka gondole, która jest jednocześnie łatwa w transporcie. Najbardziej zachwyciło mnie jego potrójne zawieszenie i system amortyzacji wstrząsów, dzięki czemu wózek jest niesamowicie zwrotny, a spacery odbywają się bezproblemowo :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...