Skocz do zawartości
Forum

Mata edukacyjna


Gość magda_lena

Rekomendowane odpowiedzi

ja również zawsze stawiam na zabawki edukacyjne dostosowane do wieku dziecka nigdy nie kupuję zabawek typu laki, miśki itp. bo to zawsze dziecko od kogoś dostanie z rodziny. Maty edukacyjne jeśli są kolorowe i czytelne to warto kupić :)
Odnośnik do komentarza

Moja corka na macie edukacyjnej spedzila aktywnie 6 miesiecy. Zaczela sie nia interesowac ok 3 miesiaca zycia. A jak miala 9 miesiecy tez sie jeszcze teoretycznie nia bawila ale troche niezgodnie z przeznaczeniem bo chciala przy niej stac.
Co do rodzaju mat edukacyjnych to przerobilismy dwie : w domu mielismy taką ze sztywnymi pałąkami a u dziadkow byla z giętkimi pałąkami, to musze przyznac ze ta z giętkimi byla lepsza, dziecko moglo sobie zlapac zabawke i wziac ja do buzi lekko naginajac pałąk. Nie bylo obawy ze bedzie ciagnac z calej sily az wkoncu zabawka spadnie na jej buzie.

Odnośnik do komentarza

szkoda, że tak późno trafiłam na to forum. Ponad dwa lata temu szukam maty dla mojej córki, powiem szczerze wypróbowałam chyba z 10 i nie byłam zadowolona, ja szukałam czegoś co da się rozłożyć na podłodze, tak żebym mogła córkę położyć, rozłożyć zabawki, poleżeć z nią a nawet pospać w ciągu dnia. Chciałam też mieć możliwość złożenia i szybkiego rozłożenia np. kiedy wychodziliśmy do ogrodu, na spacery do parku. Z tego co przetestowałam nic nie spełniało moich oczekiwań :( albo szybko ulegało zniszczeniu albo tak się brudziło, że nic tylko wyrzucić. W końcu około pół roku temu znalazłam to czego szukałam, idealne rozwiązanie, testujemy teraz z dwójką dzieci - jest rewelacyjna. podaje stronę, nie mają na niej adresów sklepów, w których oferują ale kierują telefonicznie. www.matlander.pl

Odnośnik do komentarza

Tak, jak najbardziej, jak jest malutkie to polecam. Moje są już większe i pomyślałam, że też kupię im matę edukacyjną, ale dla starszaków :P. Zamówiłam nawierzchnię bezpieczną z grami podwórkowymi. Nie sądziłam, że tak im się spodoba, no nie chcą wracać do domu, nawet teraz jak robi się zimno. Mamy klasy i twister od Els Poland http://elspoland.pl/bezpieczne-nawierzchnie/, sama z nimi gram i powiem, że zabawa jest świetna. Jakość tych nawierzchni jest świetna, więc bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...