Skocz do zawartości
Forum

Meble do pokoju dziecięcego


Gość angela079

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba nawet malować ani przyozdabiać. Nastrój dziecięcy można spokojnie zrobić dodatkami czy kolorem ścian.
Ale ja nie o tym ;)
Wpadłam tutaj z pytaniem o biurko i krzesło. Mój syn chodzi już do zerówki, nie zadają im dużo, ale jednak lubi posiedzieć, porysować, w szkole też sporo siedzi i zaczynam się martwić o jego postawę. Na bilansie sześciolatka dostaliśmy zalecenie gimnastyki korekcyjnej i koniecznie zwracać uwagę na to jak siedzi. Postanowiłam znaleźć dobrze krzesło i wpadłam na Krzesło entelo. Może ktoś miał z nim do czynienia w realu? Podobno jest świetne, ma wyprofilowane oparcie, dopasowane do kształtu pleców dziecka, dzięki czemu dziecko siedząc na nim się nie garbi.
Odnośnik do komentarza
Gość monika_pud
Przy wyborze mebli dziecięcych należy pamiętać o tym, aby były bezpieczne, szczególnie jeśli decydujesz się na łózko piętrowe. Oczywiście mebelki nie powinny być za dziecinne ale i też nie zbyt poważne. Najlepiej kupić praktyczne, klasyczne mebelki w delikatnym kolorze;) Na tej podstronie możecie znaleźć idealne meble do dziecięcego pokoju: www.meblemix.pl/pokoj-dziecka/
Odnośnik do komentarza
Gość filemonica

~Gter
Polecam skorzystanie z gotowych aranżacji właśnie tak jak powyżej do AM zajrzyj bo tam często promocje są na takie rzeczy i bardzo fajnie się na nich wychodzi :)

no teraz w Agacie jest fajna promocja można wziąć meble na 40 rat 0% i jeszcze 2 pierwsze raty spłaca za Ciebie salon, więc jest to dość kusząca oferta.

Odnośnik do komentarza

Nie tak dawno musieliśmy dokupować większe łóżko dla syna i znaleźliśmy fajny model na stronie almer-meble.pl. Nie jest to sklep tylko producent, można kupić mebel bezpośrednio także trochę kosztów odpada które normalnie są w cenie mebla zawarte. Sama wysyłka, kontakt telefoniczny, wszystko zostało zrealizowane bardzo profesjonalnie, terminowo i co najważniejsze przesyłka dotarła sumiennie zapakowana i zabezpieczona.

Odnośnik do komentarza

Ja mam meble do pokoju dziecięcego ze sklepu internetowego Fiorentino z Serii Exclusive Dla Dziewczynki, meble bardzo miło mnie zaskoczyły są jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach są przeurocze i widać,że producent dba o jakość. Polecam do zapoznania się z ich ofertą :)

Odnośnik do komentarza

Warto jest poszperac sobie również w sklepach internetowych. Bywa często, że w takich sklepach ceny są o wiele korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych. Poza tym jest to wygodniejsze, bo nie trzeba marnować dnia na chodzenie po sklepach i wystarczy zamówić to co nam odpowiada przez sieć.
Jeśli szukacie krzesełka do biurka dla malucha, polecalabym zajrzeć sobie tutaj:
https://www.centrumkrzesel.pl/bajkowe-krzesla-/131/c

W sklepie mozna zamowić naprawdę fajne krzesełka dla dziewczynek i chłopców. Taniej niż stacjonarnie.

Odnośnik do komentarza

Przed zakupem przede wszystkim zwracam uwagę na to, jak wykonane są te meble. A także na bezpieczeństwo (np. brak ostrych krawędzi) i praktyczność tych mebli. Zazwyczaj czytam też sporo poradników, takich jak https://www.cafe-mama.pl/jak-wybrac-meble-niemowlece-co-jest-wazna-przy-wyborze-mebli-dla-niemowlat/ i zawsze znajdę tam jakieś przydatne wskazówki, o których sama zapomniałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...