Forum Ciąża i dziecko

Meble do pokoju dziecięcego

~angela079

~angela079

Czym kierujecie się przy wyborze mebli do pokoju dziecięcego. Jak według Was powinien wyglądać pokój naszych pociech? może jakieś fotki lub propozycje?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Dorota84

~Dorota84

meble przede wszystkim bezpieczne i funkcjonalne, ale nie zaszkodzi też jeśli będą ładne ;) raczej nic słodkiego pastelowego, nie lubię takiego stylu.... bardzo podoba mi się jeśli meble są robione zgodnie z predyspozycjami dzieci, a nie rodziców, np. tablica na szafie czy pojemniki na zabawki
~angela079

~angela079

świetne zdjęcia i widać że zachwalają Vox jeśli chodzi o bezpieczeństwo dziecka. jednak wiele producentów nie przykłada się za bardzo do tej kwestii.
~milenka01

~milenka01

Naszemu synkowi urządziliśmy pokój mebelkami z black red white. Ma podstawowe rzeczy typu: łóżko, szafa, biurko (z którego jeszcze nie korzysta:D), półeczki. I tak rzadko przebywa w swoim pokoju, woli z nami w salonie :)
~Dorota84

~Dorota84

nasz tak samo, po prostu lubi towarzystwo, ale jednak wolę, żeby pokój nie był tylko sypialnią, ale też bawialnią, w końcu go polubi ;) ja miałam tak samo ;)
~angela079

~angela079

Chyba większość dzieci woli przebywać z rodzicami. Ale w końcu jak dorośnie to się przekona, ja widzę że może dziecko coraz częściej bawi się w pokoju, choć nadal potrafi przynieść wszystko do dużego, tam gdzie my :D
~Dorota84

~Dorota84

mój to samo robi, od zawsze, ale myślę (mam nadzieję), że po remoncie się to zmieni ;) planujemy dla niego trochę atrakcji :)
~magiek

~magiek

słuchajcie, a gdzie kupujecie rzeczy dla swoich dzieci? chciałabym kupić mojej córci jakieś ciuszki na zimę, może jakiś prezent fajny pod choinkę. Ostatnio odwiedziłam sklep zebra w Warszawie na ul. Bodycha, jestem zachwycona przestrzenią, asortymentem, wyborem. a Wy gdzie robicie zakupy?
~Katy

~Katy

uważam, że warto zainwestować w takie meble, które będą służyły przez wiele lat, będą praktyczne, solidne i co najważniejsze uniwersalne, ja proponuje meble drewniane, zawsze można je przemalować i dostosować do wystroju danego pokoju, gdzie maja się znajdować, , wejdźcie sobie na esmebel.com tam sa ładne meble dla dzieciaków
~kalinas15

~kalinas15

My przy wyborze umeblowania pokoju dla dziecka zwracaliśmy uwagę m.in. na: solidność mebli, możliwie najmniej a najlepiej braki ostrych krawędzi. Z jednej strony bezpieczeństwo, z drugiej solidność bo dzieciaki jednak potrafią nawet najtwardsze rzeczy doprowadzić do czynników pierwszych czasem :) znajoma fajnie dla synka urządziła pokój w motywy z bajki "auta", aczkolwiek nie było łatwo zdobyć jej takie wyposażenie.
~koliendra

~koliendra

Bezpieczeństwo to podstawa, ja urządzilam młodemu pokój neutralnie - estetycznie, ale bez jakiegoś konkretnego stylu. Jak podrośnie, będzie miał po prostu bazę pod własny styl :-) Póki co pokoik zawala morze zabawek :-)
~Badra

~Badra

Przede wszystkim meble powinny być przystosowane do wieku dziecka, a pokój powinien być urządzony bajecznie. Najlepiej kupić wszystko w zestawie, żeby pasowało do siebie. Zajrzyjcie sobie do sklepu twojemeble.pl, tam mają bardzo duży i ciekawy wybór mebelków dziecięcych i nie tylko.
~malwina82

~malwina82

Teraz kupno mebli to nie problem, wybór jest ale warto się zastanowić nad tym co będzie przydatne za rok a najlepiej kilka lat. Pokój dla pięciolatka nie nadaje się dla dwunastolatka.

~melani

~melani

ja mebelki dla swojego urwisa zamówiłam na mebledladziecka- mają naprawdę wiele ciekawych propozycji zarówno dla małych, jak i tych większych już pociech
~magda_lena

~magda_lena

my kupowaliśmy na karinadzieci
l

wszystko super się sprawdziło, także możemy polecić;]
~magda_lena

~magda_lena

takie zakupy to super sprawa:)te rzeczy dla maluszków są takie słodkie
~magda_lena

~magda_lena

fajne, mnie się podoba niebieskie, a z torbami to my już chyba we krwi mamy:)
~magda_lena

~magda_lena

przede wszystkim bezpieczeństwo, wygoda, praktyczność, wygląd i ewentualnie wyposażenie tych mebli
~magda_lena

~magda_lena

jeśli szukacie mebelków do pokoju niemowlaka to śliczne mają być w feretti widziałam zapowiedzi, nigdzie takich wcześniej nie było
~minka

~minka

a widziałyście jakie fajne są mebelki feretti?,na fb widziałam super, nigdzie takich nie było i nie ma jeszcze, zobaczcie sobie
~Lilly12

~Lilly12

Ja kieruję się tym, aby mebelki były funkcjonalne, czyli przydatne, ale tez cena jakosc no i wyglad wiele znacza;) NA przyklad to lozeczko z feretti mnie powala, jest przepiekne, a w dodatku na kolkach, co jest duuzym ulatwieniem.