Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez prezerwatywy a możliwość zajścia w ciążę


Gość Szy3ki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) Sytuacja wygląda następująco ... Kochałem się z dziewczyną bez Prezerwatywy ( Doszedłem nie w niej tylko na zewnatrz ) i po jakiś 20,30 min znowu się kochalismy bez Prezerwatywy i taka sama sytuacja ... Dodam że się nie umylem po pierwszy razie ... Okres spóżnia jej się 10 dzien , dodam że w tamtym miesiącu też tak się Kochalismy i dostała NIBY okres ( pisze niby poniewż trwał tylko 3 dni i było go na prawde mało ) Zrobiła test niby 2 dni temu i wyszedł wynik NEGATYWNY ale nie wiadomo czy pokazuje prawidłowo ponieważ zamiast Rano , test zrobiła wieczorem ok 23.00 ...  ? Pytam ponieważ jest dużo przypadków gdzie testy się myliły ze ktoś nie jest w ciązy a był juz w 3,4 miesiącu albo że jest ciąża a nie było ... Bardzo prosze o odpowiedz :) Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej! Jeśli chcecie mieć 100% pewności Twoja dziewczyna musi iść do lekarza, który powinien zlecić badania krwi na hormony. Testy są zazwyczaj dosyć wiarygodne, ale dopiero, gdy się je zrobi co najmniej 10 dni od zapłodnienia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Olaaaa123

Witam,
Uprawialam sex z chlopakiem, w lutym raz, bez prezerwatywy, i w marcu dwa razy bez prezerwatywy,
nigdy nie doszedł we mnie. jak dochodził chlopak to trzymał czlonka, a potem zaczał mnie masturbować.
Od miesiąca, mam mdlosci wieczorami, 3 miesiace mialam normalnie okres, a w tym miesiącu, mialam okres jednodniowy, czy to są objawy ciąży.
Urósł mi brzuch, na dole.
nie robilam testu ciążowego bo sie boje, prosze o jakies informacje.

Odnośnik do komentarza

~Olaaaa123
Witam,
Uprawialam sex z chlopakiem, w lutym raz, bez prezerwatywy, i w marcu dwa razy bez prezerwatywy,
nigdy nie doszedł we mnie. jak dochodził chlopak to trzymał czlonka, a potem zaczał mnie masturbować.
Od miesiąca, mam mdlosci wieczorami, 3 miesiace mialam normalnie okres, a w tym miesiącu, mialam okres jednodniowy, czy to są objawy ciąży.
Urósł mi brzuch, na dole.
nie robilam testu ciążowego bo sie boje, prosze o jakies informacje.

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje! Zdecydowanie proszę zatem nie zwlekać, tylko wykonać test ciążowy lub skonsultować się z lekarzem ginekologiem!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...