Skocz do zawartości
Forum

Co mam zrobić, jeśli nie wiem czy jestem w ciąży?


Gość anonimowo_17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonimowo_17

Witam. Wczoraj współżyłam ze swoim chłopakiem mam dopiero 17 lat,robiliśmy to bez zabezpieczenia..Co mam teraz zrobić nie wiem czy jestem w ciąży.Jeśli pójdę do ginekologa może mi przepisze tabletkę a może nie.Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza

Witam mam 17 lat/ miałam 27 września okres teraz mi się spóźnia mam regularne, współżyłam z chlopakiem bez zabezpieczenia ale wytrysku nie było 2 razy jeden raz 22 pażdziernika a 2 przed 16. Strsznie sie stresuje 25 i 26 bylam chora ogolnie to katar i mocny kaszel, piersi jak dotykam sa bolace ale nie widze zeby powiekszyły sie ogolnie czesto mi sie siku chce ale tez czesto puszczam gazy/ czy to są objaw ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, podejrzewam u siebie ciąże. Moje objawy: ból podbrzusza taki bardziej rwący, nie jest jakiś mocny; ból jajników; częstsze oddawanie moczu od tygodnia te 3 objawy; biały, gesty, nie ciągnący się śluz ale jest lepki; wrażliwsze sutki, bolą troche przy dotyku, zwiększony apetyt, jestem bardziej nerwowa(choć ja miewam takie humorki). Miesiączke powinnam mieć za jakieś 5 dni. Zabezpieczam się z partnerem, ale takich dolegliwości nigdy nie miałam. Czy to może być ciąża?

Odnośnik do komentarza

Od kilku dni miewam bóle podbrzusza, oprócz tego czuje dziwne burczenie i brzuch jest obrzmiały . Dodam, że kilka dni temu skończyłam zażywać leki na infekcje grzybiczą. Miałam mdłości ( nie poranne ) bez wymiotów, test wykazał jedną kreskę. Czy to może być ciąża ?

Odnośnik do komentarza

22.11 2015 dostalam plamien byly 3 dni najpierw jasnoróżowe później brazowe powinnam dostac miesiaczke 25.11 a jej nie dostalam zrobilam dzisiaj test 27.11 i wyszedl negatywny mam nudnosci i strasznie bola mnie piersi i mam duzy apetyt czy mimo tego moge dodam ze czasami jestem senna i nerwowa

Odnośnik do komentarza

Witam wspolzylam 15 października ze względu na długie cykle miesiaczke dostałam z opóźnieniem czyli 12 listopada krwawienie trwało 4 dni było mało obfite . Tydzień od wspolzycia miałam silne bóle jajnikow . Czy możliwe ze mimo tego krwawienia mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatni okres miałam14 pazdziernika z partnerem kochamy sie bez zabezpieczen , ale nigdy we mnie nie doszedł , od paru dni mam wydzieline jak mleczko , po ostatnim sexie który był 24 miałam krwawienie , ale to tylko przez 1 dzień , dziś znów mam wydzieline jak mleczko , a okresu brak , możliwa jest ciaza ? dodam że okres zawsze mam nieregularny

Odnośnik do komentarza

Witam. W poniedziałek mialam dostać okres (biorę tabketki antykoncepcyjne),dzisiaj jest dzień,w którym powinna zjeść 1 tabletkę. W czasie tej przerwy nie dostałam okresu lecz pojawi my sie 2 jasno brązowe plamki, bylo tego bardzo malo. Uprawiam seks bez dodatkowych zabezpieczeń, ale chłopak nigdy we mnie nie konczy. Czy moge być w ciazy? Dodam ze niedawno zaczęłam uprawiać sporty. Zawsze mam skape miesiączki ale nie az tak..

Odnośnik do komentarza
Gość Kobieta 260

[quote="~a...l"]22.11 2015 dostalam plamien byly 3 dni najpierw jasnoróżowe później brazowe powinnam dostac miesiaczke 25.11 a jej nie dostalam zrobilam dzisiaj test 27.11 i wyszedl negatywny mam nudnosci i strasznie bola mnie piersi i mam duzy apetyt czy mimo tego może to być ciąża dodam też że częściej chodze do toalety i znów pojawiły się brązowe plamienia

Odnośnik do komentarza

Witam, mam mały problem, w zasadzie nie problem, a pytanie. Czy jeśli podczas stosunku partner zmienia prezerwatywe i po zdjęciu jej z penisa złapie swojego go po czym dotknie poduszki swojego ciała itp. następnie włoży palce do pochwy swojej partnerki jest ryzyko zajśćia w ciąży ? Dodam że wew. prezerwatywy był płyn z kropelkowania. Moja kobieta była 2 dni po okresie ( Cykl 30 dni ). Proszę o bardzo szybką odpowiedź. Z Góry Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pewien problem a raczej nurtuje mnie pytanie. Dziś miałem zamiar uprawiać stosunek z dziewczyną. I tak. Wszedłem w nią raz, zrobiłem dwa ruchy i nagle wyszedłem nie mając prezerwatywy. Czy jest możliwość zajścia w ciąże? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj dostalam okres z samego rana, wzielam pierwsza tabletke o 10 45, natomiast drugiego dnia wzielam dopiero o 17 30, ogolnie to chce brac o 21 i jutro juz planuje wziac wlasnie o tej porze, czy antykoncepcja zostala zachowana i moge wspolzyc bez dodatkowego zabezpieczenia?

Odnośnik do komentarza

Uprawiałam seks, z prezerwatywą (gumka nie pękła) stosunek przerwany. Nie dostałam okresu, spóźnia mi się już drugi tydzień. Byłam na badaniach prolaktyny i wyszło wyższe. Przez ostatnie tygodnie żyłam w stresie i byłam pod wpływem wysiłku fizycznego

Odnośnik do komentarza

Witam.staram sie o dziecko. Okres mam mniej wiecej regularny i bardzo obfity, kochałam sie z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia z zakończeniem w środku. Okres spóźniał sie tydzien,robiłam dwa testy, jeden po 13 dpo wyszedł negatywny a drugi test 15dpo wyszedł z bardzo jasna, delikatna druga kreska, jednak dostałam okres dzien po teście tzn 1 dzien typowo brązowy, gesty śluz z pochwy, na drugi dzien bardzo skąpy okres z krwią i lekkim pobolewaniem brzucha. Czy mimo to moge byc w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Mam 23 lata mam nieregularne cykle miesiączkowe mw 28-38 . Dwa dni przed spodziewana miesiączka miałam stosunek z zabezpieczeniem . Okre pojawił sie tylko ma inny wygląd ,jest skąpy brązowo czerwony. Nigdy tak nie miałam na początku miesiączki. Dodam ze tydzien przed spodziewana miesiączka był bardzo wyczerpujący i intensywny. Czy to moze byc ciąża albo plamienie spowodowane zaganiezdzeniem sie zarodka?

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam problem a mianowicie uprawialiśmy z chłopakiem petting pierwszy raz. On miał prezerwatywę więc myśleliśmy że jesteśmy bezpieczni. Ale i tak był stres że mogę być w jakiś sposób w ciąży. 3 dni po tym dostałam ogromnych bólów podbrzusza i piersi , częsty mocz, bóle pleców i odbijanie. Po kolejnych 2 dniach dostałam krwawienie takie na 2 dni a piersi dalej bardzo bolą. Czy jest możliwe żebym zaszła w ciążę i tak szybko wystąpiły objawy ?

Odnośnik do komentarza

na 200% tak, gdyż mnóstwo plemników zostało w cewce moczowej i podczas penetracji pochwy z rozkoszą wylazły by się spotkać na randkę miłosną z jajeczkiem/panną młodą. By po ok. 5 dniach zagnieździć się w macicy a po 9-ciu miesiącach dać dzidziusia. Zapisz się na te 500zł, to będziesz miała na 1/4 wózka i mleko.

Odnośnik do komentarza
Gość Maciuiś 57

nie wiem, czy aż taka ciemnota panuje wśród kobiet, czy tylko lekkomyślność, żeby po oralu dać se wepchać ..., myśląc, że samo umycie penisa usunie kilka milionów plemników z cewki moczowej. Notabene wystarczy jeden, który schowa się w cewce moczowej i pozamiatane!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...