Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patusia.123

Witam. Dnia 1grudnia był pierwszy dzień cyklu. Trwał do 6grudnia. 7odbyłam stosunek bez zabezpieczeń. 18dnia cyklu znów dostałam okres do 24grudnia. 27grudnia znów odbyłam stosunek bez zabezpieczeń. Dlaczego podczas jednego cyklu miałam dwa razy okres? Czy to był już drugi cykl z tak krótką przerwa? Konkretnych objawów nie mam,prócz zmiennego nastroju,senność,brak apetytu. Proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Gość renatassd

Stosuję plastry evra pierwszy miesiać.Teraz jest tydzień bez plastra.Przyklejam je zawsze o 16. Kochałam się bez zabezpieczenia. Nie doszło do wytrysku ale mam obawy czy na pewno jestm zabezpieczona przez ten cały tydzień aż do dnia przyklejenia plastra o godz 16? Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. W okolicy połowy lipca przespałem się z znajomą (bez zabezpieczenia, bez orgazmu ale wiadomo było kropelkowanie). Wiem, że okres miała w okolicy 04 lipca, potem przez pewien czas nie utrzymywaliśmy kontaktu więc nie wiem czy miała następny okres. Dowiedziałem się, że jest w ciąży podobno wg usg 8 tydzień ale nie wiem czy mówi mi prawdę. Czy to może być moje dziecko ? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Anja921405

Witam.
13go lutego kochałam się z mężem, nie skończył we mnie całkowicie, trochę nasienia znalazło się jednak w pochwie gdyż nie zdążył on wyciągnąć na czas. Następnego dnia tj. 14 lutego, miałam owulacje. Nie zabezpieczamy się od jakiegoś czasu. Czy możliwa jest ciąża, pomimo braku pełnego wytrysku?

Odnośnik do komentarza
Gość Anja921405

Jutro powinnam dostać okres. Dzisiaj jakieś 3h temu dostałam delikatnego brązowego, miejscami różowego plemienia. Albo rozwinie się to w poważna miesiączkę, albo to plamienie implantacyjne, bo w tej chwili plamienie ustało.

Odnośnik do komentarza

Mi się okres zaczął 21.11 a skaczyl sie 24.11 uprawiałam seks w dniu 25.11 doszło do wytrysku w pochwie (staramy się o dziecko ) były to dni nie płodne mój cykl trwa przeważnie 28dni czy jest możliwość że doszło do zapłodnienia? Boli mnie brzuch głowa czasem zawroty głowy mam zauważyłam lekko brązowa linie od pępka w dół czy to mogą być objawy ciąży? Bardzo bym chciała zostać mam mam 20lat

Odnośnik do komentarza

Witam

Moje okresy roku(od nowego do starego):
25Dni,24dni,26dni,25dni,27dni,27dni,26dni,26dni,27dni,26dni,26dni,27dni
Okres dostałam 14 lutego i trwał 5 dni. 2 dnia okresu kochałam się z mężem bez gumki ze skończeniem w środku,w 8 dniu cyklu kochałam sie z gumką,( dni plodne),w 14 dniu cyklu kochałam sie ze skonczeniem w srodku bez gumki. I wczoraj po stosunku później zaczęło mnie lekko pobolewac podbrzusze. I dzisiaj podbrzusze mnie boli jak na okres . Okres za ok 12 dni. Czemu mnie boli podbrzusze? Czy to objawy wczesnej ciąży??

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.12.2012 o 18:09, Lek. Piotr Raganowski napisał:

 

Dzień dobry mam pytanie czy test ciążowy wykonany 30 dni od stosunku jest już wiarygodne wyszły negatywnie dodam że miesiączka była w terminie i w ten dzień też test był ujemny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...