Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

Gabryska22
Witajcie mam do was pytanie, okres wypada mi 25 od 4 miesięcy, i teraz 18 grudnia chcemy uprawiać seks bez zabezpieczenia (chwile parę wpchniec do pochwy) a później założyć prezerwatywe, jest to w miarę bezpieczne?

Zalozcie gumkę od poczatku a nie potem wtedy bedzie w miare bezpiecznie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Kochałam się bez zabezpieczenia z moim chłopakiem na przełomie 1 i 2 dnia miesiączki. Zakładając, że doszło do wytrysku w środku, czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę? Moje cykle są ok .26-32 dn, natomiast ostatni był 29 dn. Miesiączka trwa 6 dni Od 4 dni częściej chodzę siku i mam taki dziwne uczucie w pęcherzu moczowym, lekko boli. Dziś jest 11 dzień od stosunku i mierzyłam rano temp. w pochwie i wynosi 36,8 a temp. ciała 36,3. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość kwaśnacytryna

Witam
Mam 21 lat i od 12 dni spóźnia mi się okres ostatnio często wspolzylam z chłopakiem bez zabezpieczenia co prawda stosunek przerwany ale mam obawy ze to ciąża . boli mnie brzuch od jakiegoś czasu tak jak na okres ale go nie ma ,wczoraj miałam lekki zawrotg lowy no i jeszcze dokucza mi bol jajników nie wiem co się dzieje . od dwuch dnijestem cala rozdrazniona. Czy to ciąża ?

Odnośnik do komentarza

Rzadne co prawda!! Stosunek przerywany to nie jest rzadna antykoncepcja nawet jej namiastka. Ja tez bym podejrzewala mozliwosc ciazy skoro 12 dni spoznienia juz jest. Zrob test taki z moczu i zobaczysz co pokaze.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam. Miesiączkuję regularnie, 15/16-stego każdego miesiąca. Zdecydowaliśmy się na seks bez zabezpieczeń przedwczoraj. Odczuwam silny PMS (jak zawsze), jestem rozdrażniona psychicznie i fizycznie. Czy wówczas w tamtą noc były dni niepłodne? Jakie prawdopodobieństwo ciąży w tym przypadku? Facet nie kończył we mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość nieznany2

mam problem z partnerką ponieważ tydzień po stosunku dosłała niewielkiego krwawienia i podejrzewamy że doszło do zapłodnienia ponieważ sex był bez antykoncepcji dodam iż stosunek był w jeden z lepszych dni płodnych, a okres ma mieć coś kolo świąt czy to krwawienie może być oznaką ciąży

Odnośnik do komentarza
Gość inspiration95

witam . mam taki problem a mianowicie spoznia mi sie okres 5 dzien . kochalam sie ze swoim chlopakiem dosc czesto , zazwyczaj byl to stosunek tzw przerywany . od tygodnia zle sie czuje , jestem rozdrazniona , z najmniejszego powodu zaczynam plakac , bola mnie kosci i miesnie , goraczka ok 38 stopni, boli mnie gardlo wiec podejrzewam rowniez angine, caly tydzien brak apetytu, piersi zazwyczaj przed okresem mialam nabrzmiale tzn duze i ciezkie teraz mam niby wieksze ale ta nabrzmialosc jest troche inna niz zwykle oraz mam wydzieline z pochwy biala i gestawa , czy to moze byc ciaza ?

Odnośnik do komentarza
Gość inspiration99995

witam . mam taki problem a mianowicie spoznia mi sie okres 5 dzien . kochalam sie ze swoim chlopakiem dosc czesto , zazwyczaj byl to stosunek tzw przerywany . od tygodnia zle sie czuje , jestem rozdrazniona , z najmniejszego powodu zaczynam plakac , bola mnie kosci i miesnie , goraczka ok 38 stopni, boli mnie gardlo wiec podejrzewam rowniez angine, caly tydzien brak apetytu, piersi zazwyczaj przed okresem mialam nabrzmiale tzn duze i ciezkie teraz mam niby wieksze ale ta nabrzmialosc jest troche inna niz zwykle oraz mam wydzieline z pochwy biala i gestawa , czy to moze byc ciaza ??

Odnośnik do komentarza

odejrzenie ciąży hmmm...
zaczne od tego ze uprawiałam seks bez zabezpieczen 16 i 21 listopada 2014r. wegług mojego kalendarza 16 był to dzien połodny a nastepnego dnia powinna byc owulacja...
Wszystko pięknie ładnie czekałam na okres z nadzieją ze przyjdzie tydzien przed okresem zaczeły bolec mnie piresi nabrzmiały i bardzo bolały gdy dotkne.... no i przyszedł okres 1 grudnia idealnie jak powinien tak sie zjawił i od tego dnia zaczęłam stosować metode antykoncepcyjną nova ringi okres skonczył sie idealnie po 7 dniach tak jak powinien... juz tydzien przed okresem jak wspomniałam zaczeły boleć mnie piersi podczas okresu bolały dalej chodz troche mniej pod koniec ale gdy okres sie skonczył piersi spowrotem zaczeły bardzo bolec i nabrzmiały . zauważyłam raz gdy wchodziłam do wanny upławy sluzu sluz wyciekł mi po nodze był biały nic nie swiedziało nie bolało ani nic troche sie tym zdziwiłam. 15 grudnia ok 20 godz. czyli wczoraj zaobserwowałam u siebie delikatne plamienie jak przed okresem brazowawy śluz... i czasem strasznie boli mnie mnie podbrzusze nawet jak siadam to jak by mnie w środku rozrywało kuło ciezko mi opisac ten bol..
Prosze o rade czy mozliwe jest ze to ciąża? czy poprostu antykoncepcja w ten sposob pokazuje ze zaczyna działać ?
obawiam sie jednak bo jezeli to ciaza a ja stosuje nova ringi czy nic sie nie stanie z dziecieckiem
? powinnam iśc zrobic test dla pewności?

Odnośnik do komentarza

No dokladnie kazdy niezabezpieczony stosunek to ryzyko tak naprawdę. Z ciazą nalezy sie liczyc nawet pomimo zabezpieczen bo roznie moze byc choc to zdarza sie rzadziej.
Takze doradzam zrobienie testu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Oliks13456

Witam mam pytane poniewaz gdy napne swoj brzuch to dotykajac go on jest twardy i ma dziwny ksztalt.Czy po trzech tygodniach od dotykania penisem łechtaczki i warg sronowych z preejakulatem moge byc w ciazy i ten brzuch juz by byl taki twardy czy po prostu to od ćwiczen bo w listopadzie cwiczylam ze 2 tyg.Pomozcie!!

Odnośnik do komentarza

~Oliks13456
Witam mam pytane poniewaz gdy napne swoj brzuch to dotykajac go on jest twardy i ma dziwny ksztalt.Czy po trzech tygodniach od dotykania penisem łechtaczki i warg sronowych z preejakulatem moge byc w ciazy i ten brzuch juz by byl taki twardy czy po prostu to od ćwiczen bo w listopadzie cwiczylam ze 2 tyg.Pomozcie!!

Od "dotykania penisem łechtaczki i warg sronowych z preejakulatem nie zajdziesz w ciaze chyba ze urojoną.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanko..
Czy kobieta jest w stanie wyczuc u sb palcem zmiane w sobie tzn np csy jest w ciazy?
Wiem to glupie troche pytanie ale wazne gdy poczulam ze wysunal mi sie novaring wyjelam go i chcialam wsadzic gleboko dotykajac palcem poczulam twardsza jakby kulke w sb czy to moze byc macica dziecko ciaza?
Nova ring jak nigdy dotad mial problem z naskoczeniem na swoje miejsce.. dodam tez ze mam bole podbrzusza jak przed badz w trakcie miesiaczki..

Odnośnik do komentarza
Gość kasia2536

kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia z dni plodnych(ostatni dzien plodny) na nieplodne onn spuscil sie troszke we mnie- chyba reszte na mnie malo tego bylo na moim ciele, twierdzi ze zdazyl wyciagnac ale nie jest pewny do konca w 100%. a bylismy oboje troskze po alkoholu. jak myslicie moge byc w ciazy/ co sadzicie>?

Odnośnik do komentarza
Gość malgorzata12

2 dni po stosunku mialam jakies plamienie krwia po oddaniu moczu i bol podbrzuszaco to moze coznaczac? a kochalam sie z partnerem bez zabezpieczneia i nie jestesmy pewni czy zdarzyl wyciaganac? bo malo spremy bylo spuszczonej na moim ciele jak wyciaganal

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...