Skocz do zawartości
Forum

6 tc


Gość Kaja0588

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnią miesiączkę miałam 02.12. Wykonałam 3 testy ciążowe (wobec braku krwawienia) i wszystkie wyszły pozytywnie. Ucieszyłam się i poszłam do Pani ginekolog jednak ta na podstawie badania nie stwierdziła powiększenia macicy wskazującego na ciąże. Wczoraj wykonałam badanie poziomu hcg i wyszło na poziomie 700. Co powinnam zrobić? Żadnych objawów ciążowych poza tym nie odczuwam.

Odnośnik do komentarza

Współczuję, bo przeżyłam dokładnie to samo tydzień temu... Tak bardzo chciałam tego dziecka, a stwierdzono u mnie poronienie samoistne. Cały czas o tym myślę i się zadręczam czy przypadkiem to nie była moja wina, że nie utrzymałam ciąży. Mam tutaj na myśli np. chodzenie po schodach na 4 piętro, albo przenoszenie kompresora, który ważył 7 kilogramów itp. Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało. Dwa lata starałam się z mężem, a tutaj taki dramat. Koleżanki mnie nie rozumieją, bo w większości one się o dzieci nie starały i u nich po prostu tak wyszło. Pocieszam się faktem, że następnym razem się uda, bo będę bardziej na siebie uważać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...