Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi a ciąża


Gość gosia241

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od paru lat staramy sie z mezem o dziecko . Niestety mam nadczynnosc tarczycy biore leki ;t***,p***.Martwie sie osttania miesiaczke mialam 27 listopada test ciazowy wykonalam po 14 dniach od spodziewanej miesiaczki niestety wyszedl negatywnie:( codzienie popbolewa mnie podbrzusze oraz piersi .Czy jest szansa abym byla w ciazy ,? czy tylko moja choroba !ehh prosze o dopowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość SMUTNY CZŁOWIEK

Witam. Bardzo proszę o pomoc, bo naprawdę martwię się o samą siebie :(
A więc występują u mnie CAŁY CZAS bóle piersi, tak jak przed okresem. Kiedyś miałam standardowo 3-4 dni przed miesiączką, tak że bolały, były troszkę wieksze a teraz mam 3-4 dni ale takich, ze mnie NIE BOLĄ. Nie wiem co to znaczy :( Miesiączkuje, teraz jestem własnie przed. Czy któraś z was miała podobną sytuację??? Zaczynam panikować, bo przy tym zaczyna mi być coraz cześciej niedobrze, dodam ze mam 18 lat.

Odnośnik do komentarza

~SMUTNY CZŁOWIEK
Witam. Bardzo proszę o pomoc, bo naprawdę martwię się o samą siebie :(
A więc występują u mnie CAŁY CZAS bóle piersi, tak jak przed okresem. Kiedyś miałam standardowo 3-4 dni przed miesiączką, tak że bolały, były troszkę wieksze a teraz mam 3-4 dni ale takich, ze mnie NIE BOLĄ. Nie wiem co to znaczy :( Miesiączkuje, teraz jestem własnie przed. Czy któraś z was miała podobną sytuację??? Zaczynam panikować, bo przy tym zaczyna mi być coraz cześciej niedobrze, dodam ze mam 18 lat.

Witam!
W pierwszej kolejności powinna Pani wykluczyć ciążę. W tym celu należy wykonać test ciążowy zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce. Inną przyczyną dolegliwości mogą być zaburzenia hormonalne. W celu diagnostyki przyczyny bólu piersi warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość mika 000

witam,ostatnią miesiączkę miałam 31 stycznia,kochałam się z moim facetem między 13, a 17 lutego,24 lutego zakuło mnie w jajniku,potem na drugi dzień kuło sporadycznie i na trzeci dzień,
dziś powinnam dostać miesiączkę a jej nie dostałam zrobiłam test ale wyszedł negatywny,czy to za szybko? czy może nie jestem w ciąży,pobolewają mnie boki piersi,a tak to mi nic nie dolega,proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam, Od kilku dni strasznie bolą mnie sutki podczas dotykania, są nabrzmiałe, nigdy tak nie miałam. Dodam, że około tygodnia temu współżyłam z narzeczonym i do pochwy spłynęła mi sperma.. Czy bolące sutki mogą być oznaką ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Witam , 14 sierpnia dostałam miesiączkę która trwała 5 dni następnie 28 sierpnia znowu dostałam miesiączkę która trwa do dzisiaj 5.09 jedna różnica miedzy tymi miesiączkami jest taka ze normalnie jak zaczyna sie krwawienie zaczyna sie ból podbrzusza i ustępuje ból piersi a teraz nie miałam bólu podbrzusza a piersi mnie bolą od kiedy ta ostatnia miesiączka sie rozpoczęła. Zrobiłam test ciążowy - negatywny . Czy to może być jakaś choroba ??

Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem kilka dni przed spodziewana miesiaczka. Okolo 4-5 bo cykle trwaja okolo 35 dni. W tamtym miesiącu okres dostalam w terminie. W tym uprawialam seks tylko jedyny raz z prezerwatywa w teoretyczne dni nieplodne. Mam wieksze piersi od okolo 2 cykli jednak w ogole mnie nie bola. Co mnie dziwi bo zawsze bola 2 tyg przed okresem. I zoltawy sluz. W ciaze nie zaszlam tak mysle. A macice mam nisko twarda. Czy jest okej? Czy to oznacza zblizajaca sie miesiaczke?

Odnośnik do komentarza

PROSZE PILNIE O ODP DODAJE 3 RAZwitam,mam pewien problem-od tygodnia bolą mnie piersi. nie jest to taki ból, że nie mogłabym ich nawet dotknąć- przeważnie boli mnie prawa pierś.również przez 3 dni miałam bóle podbrzusza. zażywam tabl.anty od 2lat (yasminelle, pol roklu temu zmienialm na zamiennik) dwa tygodnie temu miałam okres. kolejny dopiero za kolejne dwa tyg. kochałam się z chłopakiem bez dodatkowych zabezpieczen ale we mnie nie konczyl.jest mozliwosc ciazy?ost okres spoznil mi sie o1dzien

Odnośnik do komentarza
Gość Janek hh

Witam może weźmiecie mnie za idiote ale ok moja kobietę bolą piersi na okres i Strasznie wysadzilo jej bęben nie wiem co o tym myśleć ciąża????? Nie możliwa nie spuściłem sie nigdy w niej a może to normalne przed okresem? Pomóżcie ludziska mam 46lat...nie nadaje się już na ojca proszę pomocy Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość lili1996

a czy u Pana kobiety te objawy wystepuja pierwszy raz? Ja np. zawsze 2 dni przed okresem mam spuchniete piersi, najwieksze sie robia wtedy. I sa bardziej czule na bol, na to ze sie je dotknie, szturchnie.
A brzuszek wydety, to tez rozne moga byc przyczyny. Ja np jestem szczupla, ale moj brzuszek tak sterczy smiesznie, i mama mowi ze odziedziczylam to po babci. Poza tym dieta - musi skladac sie z owocow i warzyw, nie z samego miesa i slodyczy.
Jesli to cos powaznego, i boli brzuch, to warto isc sie zbadac, by wiedziec jaka jest sytuacja, i to najlepiej do kilku lekarzy, gdyz malo jest tych dobrych

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...