Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie ludzie. otoz mam taki problem i bylbym bardzo dwdzieczny za szczere odpowiedzi bo ja juz wariuje!! no otoz ostatnio masturbowalem sie w toalecie i wytarlem sperme tylko w ubranie no i pozniej jak juz wrocilem do pokoju no to wsadzilem reke mojej dziewczynie pod spodnie i pod bielizne ( ona jest dziewica i mogla miec wtedy dni plodne) masowalem jej tylko łechtaczke po zewnetrznej stronie i nie wkladalem tam rąk.. ale boje sie ze plemniki na palcach mogly jeszcze przezyc. ona byla wtedy mokra no ale podkreslam jeszcze raz ze ja rece miaem wytarte i one byly suche a moja dziewczyna byla w spodniach i w majtach a ja wsadzilem jej reke pod bielizne. no i dostala okres raczej w normalnym terminie bo u niej to roznie bywa +/- 2 dni. no i troche dluzej sie jej zaczynal pierwszy dzien to byl taki ze prawie nic nie bylo,w drugim to juz wiecej. a przez kolejne 3 juz normanie + jeden dzien z koncowka. no i ten okres byl taki jak zwykle prawie tylko jakby dluzej trawal i był ODRObINKE - nie duzo mniej obfity, no ae roznicy by prawie nie bylo z okresem z tym ktorym miala zawsze procz tego ze trwal wlasnie dluzej. no i chodzi o to ze boje sie ze to moglo byc krwawienie implatacyjne. po ok 10-14 dniach zrobilismy jeden test ciazowy z moczu ale w ciagu dnia bo na opakowaniu byo napisane ze po terminie spodziewanej miesiaczki mozna go zrobic o dowolnej porze dnia.no i on wyszedl negatywnie , a bylo to jakos 2-3 dni po zakonczeniu tego krwawienia. teraz moja dziewczyne caly czas boli brzuch, ale nie ma innych objawow, dzisiaj byla troche senna i boje sie ze moze byc w ciazy. czy moglo dojsc do zaplodnienia? i prosze zachowac dla siebie wscipskie komentarze... z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Pisałes że dziewczyna jest dziewicą to czym sie martwisz? To,że ją dotykałes to nie spowoduje zajscia w ciąze. Objawy typu bolące piersi są najprawdopodobniej od zblizajacego sie okresu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość halohalohalo

Witam. Mam następujący problem. Mój okres spóźnia się już ponad dwa tygodnie. Dodam, że nigdy nie uprawiałam seksu (jedynie petting) a miesiączki do tej pory miałam bardzo nieregularne, zdarzało się nawet, że nie miałam okresu przez cały miesiąc. Ostatnimi czasy trochę się unormowało, chociaż okres nadal pojawiał się w różnych odstępach czasowych. Aktualnie obserwuję u siebie biały śluz, bywały dni, kiedy było go dość sporo. Czasami pobolewa mnie brzuch i wyskakują mi niespodzianki na twarzy - jak przed okresem, ale samej miesiączki nie widać. Boję się, że to ciąża, naczytałam się już wiele na ten temat. Myślę, że podczas pettingu (w ten dzień zaobserwowałam biały, nierozciągliwy śluz więc wnioskuję, że miałam dni niepłodne) sperma nie przedostała się do pochwy, pieściliśmy się z chłopakiem jedynie ręką (on mnie, a ja jego - jednocześnie) i klika razy leżeliśmy bardzo blisko siebie. Nie wiem co o tym myśleć, w internecie jest wiele sprzecznych informacji. Czy ktoś miał podobne objawy przy spóźniającym się okresie?

Odnośnik do komentarza
Gość NIEWIADOMOfcsadf

robilam test 2 x i wynik ujemny, bardzo bolesne miesiaczki,urosly mi piersi,brzuch mi przytyl lekko moze dlatego ze jadlam duzo jedzenia lub wzdecia , nie uprawialam seksu i jestem dziewica,chlopak nie spuszczal sie do mnie,ani przy mnie,tylko wydzielal mu sie ten sluz. czy moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza
Gość potrzebujepomocyyyyy

Witam, mam pytanie. Robiliśmy sobie dobrze z dziewczyna. W pewnym momencie włożyłem do jej pochwy penisa ale tylko sama końcówkę. Potem trochę dotykałem jej pochwy. Jeśli byl tam płyn preejakulacyjny a dziewczyna byla sucha, nie miala wgl śluzu i miala dzien niepłodny,czy to mozliwe ze zajdzie w ciaze? Prosze o szybka,odpowiedz, dziekuje

Odnośnik do komentarza

~NIEWIADOMOfcsadf
robilam test 2 x i wynik ujemny, bardzo bolesne miesiaczki,urosly mi piersi,brzuch mi przytyl lekko moze dlatego ze jadlam duzo jedzenia lub wzdecia , nie uprawialam seksu i jestem dziewica,chlopak nie spuszczal sie do mnie,ani przy mnie,tylko wydzielal mu sie ten sluz. czy moge byc w ciazy?

skoro jesteś dziewicą i nie uprawiasz seksu to jak masz zajść w ciążę ... wiatropylna chyba nie jesteś

Odnośnik do komentarza

Witam. Otóż bardzo ale to bardzo się boję. Moja dziewczyna od jakiegos tygodnia nie dostaje okresu. Już od 2 miesięcy ma nieregularne, spóźnial jej się z 5 dni wcześniej. Sprawa wygląda tak ze robilem jej palcowke ale wcześniej mialem sperme na ręce. Dodam ze rękę bardzo dokładnie przed tym wymylem i wytarlem w ręcznik. Mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze bo już nie daję rady ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

spokojnie, dziewczynie może się spóźniać okres z różnych powodów : stresu, choroby, zaburzeń hormonalnych, odchudzania itp. To nie musi być ciąża. Skoro umyłes rękę i dokładnie ją wytarłeś to plemniki na pewno zgineły...

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja96

W niedziele 30 marca robiliśmy z chłopakiem petting. I mam problem bo spoznia mi się okres. Mój chłopak nie miał wytrysku tylko coś przezroczystego. Nie dotykal on również członka. Jednak bardzo nie pokoi mnie to ze mogłam zajść. Czy jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza

No słuchaj to co on mogl miec to preejakulat a w nim SĄ plemniki zdolne do zaplodnienia wiec jezeli sie NIE zabezpieczaliście a on w jakikolwiek sposob mogł je wprowadzic to jest zagrozenie ciąży.Tak to wygląda.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~Patrycja96
A jeśli miał on tego bardzo mało a ocieralismy się przez spodnie? A on nie.mial mokrych spodni ani ja.

To,ze malo to niewazne bo nawet przez niewielka ilosc preejakulatu mozna zajsc. Jesli byliscie w ubraniach to nie ma mozliwosci ciązy w zadnym wypadku.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...