Skocz do zawartości
Forum

Nuvaring a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

witam, od ponad roku stosuję krążki Nuvaring. wszystko tak jak należy. wyjmuje go po 21 dniach i zakładam nowy po 7 (zawsze o tych samych godzinach). mam stałego partnera, na razie nie planujemy dziecka. nigdy wcześniej nie zdarzało się aby partner kończył stosunek w środku ale ostatnio stało się tak dwukrotnie (dodam że na tydzień przed wyjęciem krążka na czas 7-dniowej przerwy). partner pyta czy wszystko jest "bezpiecznie", choć sama tłumaczę że nie ma obaw abym mogła zajść w ciąże to już sama nabrałam wątpliwości. czy są uzasadnione obawy abym mogła jednak zajść w ciążę?? pozdrawiam i dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Witam. Używam Krążka Nuvaring od marca. Dzięń wyjęcia i założenia krążka wypada w niedziele o 23 w nocy. W tym miesiącu zapomniałam o wyjąciu krążka i wyjęłam go w czwartek(24.09) o 23:00 a założyłam dzisiaj w niedzielę(27.09) o 23:00 jednak nie wystąpiło krwawienie w ciągu tych dni. Czy mam się martwić o ciąże czy jest to względnie normalne? a może krwawienie wystąpi pomimo założenia nowego krążka?

Odnośnik do komentarza

marbra12 akurat takie sytuacje miałam wielokrotnie nic nie grozi ci w takiej sytuacji :) nawet dla komfortu twojego czy partnera krążek możne wyjmować na max 3 godziny raz w ciągu 24 godzin jedyne czego unikam to wyjmowania krążka na te 3 godziny na 2 dni przed jego wyjęciem :)
Reyka a tobie dziękuje czytałam instrukcję i było, ze jestem zabezpieczona jednak wiesz jakie są kobiety ;) wiecznie panikują :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...