Skocz do zawartości
Forum

Zapłodnienie przez plemniki przeniesione na palcu


Gość Mar_ysia

Rekomendowane odpowiedzi

w nocy z 31.12 na 1.01 uprawialiśmy z moim chłopakiem petting. Okres skończył mi się 28/29.12. Czy mogę być w ciąży jeżeli wkładał mi palec do pochwy? Zaznaczę iż wcześniej miał wytrysk jednakże wytarł dłonie, boję się jednak, że mógł mieć na palcach spermę. Strasznie się denerwuję, bo była to chwila słabości, żadne z nas tego nie planowało... z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość radosław75

Chłopak mógł mieć na dłoniach plemniki. Jednak one w takich warunkach bardzo szybko obumierają, także raczej nie ma zagrożenia ciążą. Dodatkowo ta ilość było bardzo mała, co też nie sprzyja ciąży. Do zapłodnienia raczej nie doszło, ale jednak unikajcie takich sytuacji na przyszłość. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Mama 17 lat i problem z którym borykam się od 2 miesięcy. Mam nie regularne okresy. Ostatni okres miałam 26 maja 3 dni ( nie wiem czy były to dni płodne czy nie )później z moim chłopakiem dotykaliśmy się w miejsca intymne on włożył mi delikatnie palec do pochwy. Ja nie miałam styczności z jego spermą, leczą on w między czasie chodził kilka razy do toalety się wysikać, boję się, że mógł mieć na rekach spermę która dostała się do moich narządów płciowych. W czerwcu okresu nie dostałam jak i w lipcu. Obawiam się, że jestem w ciąży a nie jestem jeszcze na to gotowa ani fizycznie anie psychicznie. Wyjechałam za granicę, być może to zmian klimatu an to wpłynęła i stres. Ale tak bardzo się tym przejęłam, zaczęłam czytać wszystkie fora internetowe na ten temat i obawiam się,że mogę być w ciąży bo w połowie czerwca tak sobie nabiłam to wszystko do głowy , że miałam i mam prawie wszystkie objawy ciąży. Testu ciążowego nie jestem w stanie zrobić dopóki nie wrócę do domu a to aż za miesiąc... proszę powiedzcie czy jest możliwe żebym zaszła w ciąże...?? nigdy wcześniej tego nie robiłam, czyli jestem dziewicą chociaż w net piszą że jeśli ktoś cie tam dotykał palcem to już się dziewicą nie jest a sexu nigdy nie uprawiałam, więc jak to jest?
panicznie się boję, jestem w totalnej rozsypce mam wrażenie że rośnie mi brzucho... mam podwyższoną temp, nie mam na nic apatytu jakiś czas temu miałam codziennie rano mdłości nie miałam na nic ochoty, załamałam się psychicznie brakiem okresu... Proszę pomóżcie, napiszcie co o tym sądzicie? Czy ja mogłam zajść w ciąże przez te dotykanie boję się że on miała coś na rekach gdy oddał mocz czy sperma mogla dostać się w inny sposób??? pomocy....

Odnośnik do komentarza

nedra
Witam:)
Mama 17 lat i problem z którym borykam się od 2 miesięcy. Mam nie regularne okresy. Ostatni okres miałam 26 maja 3 dni ( nie wiem czy były to dni płodne czy nie )później z moim chłopakiem dotykaliśmy się w miejsca intymne on włożył mi delikatnie palec do pochwy. Ja nie miałam styczności z jego spermą, leczą on w między czasie chodził kilka razy do toalety się wysikać, boję się, że mógł mieć na rekach spermę która dostała się do moich narządów płciowych. W czerwcu okresu nie dostałam jak i w lipcu. Obawiam się, że jestem w ciąży a nie jestem jeszcze na to gotowa ani fizycznie anie psychicznie. Wyjechałam za granicę, być może to zmian klimatu an to wpłynęła i stres. Ale tak bardzo się tym przejęłam, zaczęłam czytać wszystkie fora internetowe na ten temat i obawiam się,że mogę być w ciąży bo w połowie czerwca tak sobie nabiłam to wszystko do głowy , że miałam i mam prawie wszystkie objawy ciąży. Testu ciążowego nie jestem w stanie zrobić dopóki nie wrócę do domu a to aż za miesiąc... proszę powiedzcie czy jest możliwe żebym zaszła w ciąże...?? nigdy wcześniej tego nie robiłam, czyli jestem dziewicą chociaż w net piszą że jeśli ktoś cie tam dotykał palcem to już się dziewicą nie jest a sexu nigdy nie uprawiałam, więc jak to jest?
panicznie się boję, jestem w totalnej rozsypce mam wrażenie że rośnie mi brzucho... mam podwyższoną temp, nie mam na nic apatytu jakiś czas temu miałam codziennie rano mdłości nie miałam na nic ochoty, załamałam się psychicznie brakiem okresu... Proszę pomóżcie, napiszcie co o tym sądzicie? Czy ja mogłam zajść w ciąże przez te dotykanie boję się że on miała coś na rekach gdy oddał mocz czy sperma mogla dostać się w inny sposób??? pomocy....

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży nie istnieje. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. A propos nieregularnych miesiączek wskazana jest konsultacja ginekologiczna i diagnostyka hormonalna.

Odnośnik do komentarza
Gość Roztrzesiony

Bawiłem się ze swoją dziewczyną, na penisie miałem preejakulat, dotykałem dłonią penisa(nie wiem czy natknąłem się na preejakulat). Po dwóch minutach bawiłem się z dziewczyną, ocierałem palcami o jej wargi sromowe i łechtaczkę. Miala dni płodne. Byłem pewien, że tego śluzu nie miałem na rekach, ale teraz już nie jestem tak pewny... Czy ona mogła zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

jak nie dotknąłeś jej pochwy to jak niby miało dojść do zapłodnienia.... nie wszystko co w necie piszą jest prawdą i warto czasem tę rewelacja sprawdzić.
Owszem może się zdarzyć taka sytuacja ale to tylko w tym momencie kiedy doszło do wydzielenia preejakulatu lub wytrysku i od razu po nim świeża sperma znalazła się w pochwie przeniesiona na palcu... a nie oszukujmy się takich sytuacji jest bardzo bardzo mało

Odnośnik do komentarza
Gość Asdfghjk

Mam taki problem, otóż kilka dni temu podczas zabawy z chłopakiem doszło u niego do wytrysku, nie spuścił on się jednak na rękę, a na chusteczkę, po czym jeszcze raz wszystko dokladnie wytarł, na rękach nie miał podobno nic, a zanim włożył mi bardzo płytko palec minęło trochę czasu, czytałam wiele artykułów i natrafiłam na to, ze kilka dni po tym mogą występować upławy, u mnie jednak nic się nie pojawiło, a chłopak od razu po delikatnym włożeniu palca poszedł jeszcze umyć ręce. Czy jest jakaś możliwość, ze mogłoby się to skończyć czymś poważnym? Przeczytałam wiele artykułów odnoście żywotności plemników itp., aczkolwiek moja panika nie pozwala mi spać spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...