Skocz do zawartości
Forum

Pusty pęcherzyk w 5 tygodniu ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawialam z nim o tym a on nic. Twierdzi ze mama chce pomoc a to go.. prawda. Wytraca sie we wszystko ostatnio kupila mi kilka ciuchow ktore mi sie nie podobaly lub za male byly to byla zla. Kupila tunike z tego samego materialu co sobie mi nie podobala sie i tyle oddalam jej. Nie podoba sie jej ze nic nie robie itp. A ja nie bede sprzatac po niej syfu ktory ona robi a nie posprzata bo nie ma czasu bo jej nowy facet przyjedzie. Ogolnie jej nie pasuje bo moi rodzice po rozwodzie ze do kosciola nie chodze ze biedna ze zle mieszkamze nie jestem taka jak byla jej syna...Porabana baba i tyle nie podoba sie ze jestem w ciazy... a ja chce miec tylko spokoj .

Odnośnik do komentarza

Szkoda. Weź go w takim razie na kolejną wizytę u lekarza. Tam zapytaj sie lekarza czy nadal masz się oszczędzać ( nawet jeśli wiesz, że otrzymasz odpowiedź twierdzącą, tu chodzi o wypowiedź lekarza) może on sam będzie miał trochę pytań. Wydaje mi się, że to powinno jakoś pomóc Tobie i poprawić Twoje położenie

a w ogóle jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza

Rozstalam sie z nim. Teraz dostalam brazowego lekkiego plamienia i sie boje. Caly czas duphaston biore 2razy dziennie plus 2x dz dopelherz activ mama dha od 2tyg ponad lekarka mi zalecila. Zauwazylam te plamke jak sie podtarlam a na wkladce nic nie bylo. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze bo 18 listopada bylam u gin to pow mi ze z dzieckiem ok i krwiaka juz nie widzi. Moze te plamki to pozostalosci po krwiaku i dlatego ze dzis podnioslam zakupy. Jak bd cos sie dzialo wiecej to dzwonie do gin i pojade do szpitala. Wyniki krwi mam dobre..

Odnośnik do komentarza

plamienie czasem się zdarza, moja koleżanka miała plamienia przez całą ciążę. Obserwuj siebie i oszczedzaj się. Ja np robie teraz zakupy na kilka rat :) no chyba że mąż jest to on wtedy dźwiga. Grunt że z dzieckiem jest ok. Szkoda że sie rozstaliście, ale jak miałaś cały czas się stresować to może lepiej, może przemyśli że nie był w stosunku do ciebie ok i się zmieni. Mam nadzieję że Ci się ułoży. I trzymam kciuki aby wszystko było ok

Odnośnik do komentarza
Gość aniula82poznan

Ja plamiłam w każdej ciąży, a byłam 3 razy i mam 3 kochane córeczki. Głowa do góry. A z tym chłopakiem to trudna sprawa. Ja też nie miałam i nie mam łatwego życia. Mój dramat trwa już 10 lat. Na szczęście teraz zaczyna się zmieniać powolutku.

Odnośnik do komentarza

ewunia24031990
Odzywal sie i chce isc ze mna na usg 2grudnia pozwole mu chyba...

Spróbuj. Mój też się bronił przez długi czas, ale jak raz spróbował to teraz chętnie wchodzi :) Szkoda mi Ciebie jak nie wiem. Chyba muszę swojego męża zacząć bardziej doceniać. ja tak na dobrą sprawę to teraz nic nie muszę, ale że przyzwyczajona jestem to panowania nad całym domem to ciężko mi to przychodzi. Trzymam kciuki żeby wszsytko Ci się ułożyło po Twojej myśli :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

ewunia24031990
Tak wporzadku, rosnie zdrowo ,wczoraj widzialam ma ok 8,4cm . Niestety nie mam zdj nie dalo sie dobrego zrobic :) dziecko fajnie fikalo wczoraj :) ,lezalo sobie na brzuszku mialo skrzyzowane nogi tak jak ja:). Jest duze i zdrowe :) :) :). Nastepna wizyta 30grudnia.

no ja mam usg 12 grudnia :) Cieszę się że wszystko gra.
A Twój były był z Tobą?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...