Skocz do zawartości
Forum

Ciąża bez wytrysku i tabletka 72h PO


Gość niewiem

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wraz z dziewczyną mieliśmy chwilowy kontakt płciowy. byłem w niej tylko chwilę, może 10 sekund, i nie wytrysnąłem. jednak jakąś godzinę wcześniej doszło do wytrysku. czytałem w internecie że może dojść do zapłodnienia poprzez płyn produkowany przez prostatę, a odkłada się on po wytrysku. Ale czy są duże szanse na zapłodnienia ? Pomimo zę do wytrusku doszło jakąś godzinę przed mogł ten płyn z plemnikami być tam ? Dziewczyna w chwili stosunku była w drugim dniu po jajeczkowaniu ( chyba nazywa się to owulacją). Udaliśmy się do specjalisty który przypisał nam tabletkę która miała zapobiec zapłodnieniu, tzw. 72 po, ale została ona zażyta jakieś 35 godzin po stosunku. wszędzie jest pełno informacji że najlepiej ona działa w ciągu pierszej dobry, ale jakie są szanse że zadziała ona już w ciągu drugiej dobry ? Podsumowując, do wytrysku nie doszło, została zażyta tabletka 72 po (po upływie 35 godzin), jakie są szanse że dziewczyna może być w ciąży ?! Proszę o szybką odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

gdyby tabletki działały tylko w pierwszej dobie to by sie nazywały 24 godz a nie 72 :)powinno zadziałac i tak jest mozliwosc w taki sposób zajsc w ciaze bo nie tylko po wytrysku alw przez caly czas w płynie znajduja sie sladowe ilosci plemników tak wiec na przyszłosc jesli nie plnujecie dzieci radze sie zabezpieczac pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...