Skocz do zawartości
Forum

Planowanie ciąży i częste uprawianie seksu


Gość niki93

Rekomendowane odpowiedzi

O dwóch miesięcy staramy się z partnerem o dziecko lecz niestety jeszcze nie udało mi się zajść w ciążę. Pierwszy raz na seks bez prezerwatywy zdecydowaliśmy się miesiąc temu w dni płodne. Uprawialiśmy wtedy seks 3 razy w dni płodne i za każdym razem u partnera dochodziło do wytrysku. W tym miesiącu uprawiamy seks za każdym razem bez zabezpieczenia i za każdym razem dochodzi do wytrysku. Niestety dzisiaj dostałam okres. Seks uprawiamy od około pół roku kilka razy w tygodniu. Czy częste uprawianie seksu i to że partner za każdym razem miał wytrysk może być przyczyną tego że teraz nie mogę zajść w ciążę. Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Nie ma zasady na to, przy ilu razach łatwiej jest zajść w ciążę. Teoretycznie mówi się, że lepiej nie robić tego zbyt często, ale to nie jest zasada, która jest jedyna, właściwa i niepodważalna. Jak w zegarku niczego nie ustawisz, a dwa miesiące to jest nic. Przede wszystkim patrz na to, żeby dobrze Wam się układało, a dziecko, a będzie miało przyjść, to przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość florafiora

Spokojnie to dopiero 2 miesiące :) Współżyjcie wtedy kiedy macie ochotę - nie ograniczajcie się. My też planujemy dziecko, własnie odstawiłam tabletki :) Bieżecie może jakieś suplementy dla starających się?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...