Skocz do zawartości
Forum

Wymioty przy tabletkach antykoncepcyjnych a ryzyko ciąży


Gość gosska90

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam pytanie. Biorę tabletki antykoncepcyjne od sierpnia bieżącego roku. Kończę czwarte opakowanie. Wcześniej miałam dwie wpadki bez zabezpieczenia i brałam tabletki 72godzinne, jakoś na początku i w połowie lipca. Wszystko było dobrze nigdy n ie zapomniałam tabletki. Biorę je koło godziny 18-19. W październiku w wyniku stresu zdarzyło mi się, że dużo wymiotowałam jednakże dopiero nad ranem, albo w godzinach popołudniowych ok 16. A potem uprawiałam stosunek. okres dostałam. teraz mam dostać kolejny, ale się boję, że nie dostanę. Kochałam się z chłopakiem chyba jakoś na tydzień przed sytuacja w której znów wymiotowałam. Tym razem zwymiotowałam około godz 2 w nocy. Stosunku potem nie było bo ze sobą zerwaliśmy, ale był ten wcześniejszy, miałam wtedy dni płodne. Teraz od tyg prawie nic nie jem, bo niedobrze mi na samą myśl, usta mi się nie otwierają, Codziennie rano wymiotuje chociaż nie mam czym więc samą ślina czasem też w południe. mam się bać, że to ciąża czy to się może dziać w wyniku stresu? Dodatkowo powiem ze za tydz powinnam dostać okres więc zawsze dużo jadłam, a teraz nic. Bóle w podbrzuszu, zmęczenie, senność, oddawanie moczu częste, i pragnienie picia. Brzuch mam wklęsły, od niejedzenia, boleśnośc piersi. Czy jakiekolwiek istnieje ryzyko, że mogłabym być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...