Skocz do zawartości
Forum

Zajście w ciążę po stosunku w dzień niepłodny


Gość kuczik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Moja dziewczyna miała ostatni raz miesiączkę 5 października (początek) kochaliśmy się 7 listopada użyliśmy prezerwatywy dziś jest 21 listopada i martwimy się czy nie jest w ciąży, kiedyś ją bolały jajniki ale nie dostała okresu,sprawdzałem wszystkie możliwe kalkulatory itp wychodzi ,że tego 7 były dni nie płodne To był nasz pierwszy raz i się obawiamy czy wszystko jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

1. nie wiem ile Twoja dziewczyna ma lat i kiedy rozpoczęła miesiączkować, ale czasami jest tak, że u młodych kobiet, które rozpoczęły niedawno miesiączkować owulacja nie występuje regularnie... to znaczy ciężko jest określić kiedy są dni płodne a kiedy nie;
2. jest wiele przyczyn, które mogą spowodować brak regularnych cykli m.in. od zwykłego przeziębienia, zmian klimatu, przez stres, zaburzenia odżywiania (np. wyczerpująca dieta) po te bardziej poważne jak zaburzenia hormonalne; dlatego postaraj się namówić dziewczynę do wizyty u lekarza ginekologa - tylko tak może się dowiedzieć dlaczego nie ma miesiączki
3. osobiście radzę żebyście postarali się o lepsze zabezpieczenie niż kalendarzyk i prezerwatywa - przynajmniej do czasu aż Twoja dziewczyna nie zacznie regularnie miesiączkować
pozdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...