Skocz do zawartości
Forum

Test na zespołu Downa


Rekomendowane odpowiedzi

W 13tygodniu i 3 dniu dokladnie.. mialam zrobiony test na syndrom downa z usg nt : 2,56mm przy crl : 74,3mm, krwi jeszcze nie dostalam czekam na wyniki mam 20 lat. Jestem straszna panikara niestety .. Polozna nic nie mowila ani lekarka mowily tylko, ze dziecko jest szczesliwe wszystko rozwija sie dobrze nozki widac, raczki, nosek, serduszko .. Ale gdy spojrzalam w zielona ksiazke to dopiero zauwazylam wynik myslalam ze jest ok weszlam w internet i trwoga sie zaczela. Myslicie ze moje ryzyko jest duze?

Boże widzisz a nie grzmisz :)

Odnośnik do komentarza

Witam.
Jeżeli lekarze twierdzą, że wszystko jest dobrze to na pewno by Pani nie okłamywali.
Proszę na zapas się nie stresować, bo stres dla ciężarnej zwłaszcza w tych pierwszych tygodniach jest jak najbardziej nie wskazany.
Musi Pani cierpliwie poczekać na test z krwi i wtedy dopiero będzie wszystko wiadomo.
Oczywiście takie testy też nie dają 100% pewności. Mówi się o przypadkach gdzie dzieci miały rodzić się chore a rodziły się całkiem zdrowe. A więc jak widać jeszcze raz - PROSZĘ SIĘ NIE STRESOWAĆ!!!
Życzę powodzenia - Patrycja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...