Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i negatywne testy ciążowe a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Brak okresu i negatywne testy ciążowe a ryzyko ciąży

Witam! Mam Mały problem. Spóźnia mi się okres. Moje cykle odkąd urodziłam dziecko 2 lata temu wynoszą 30-31 dni. większych "poślizgów niż 2 dni" nie odnotowałam. W chwili obecnej miesiączka spóźnia mi się 14 dni(ostatnia miesiączka 9,12,3013)robiłam już 2 testy ciążowe jeden po 5 dniach i drugi po 10 dniach czy jest możliwe że pomimo negatywnych testów jestem w ciąży?temperatura ciała nie jest podwyższona, wręcz sporo niższa w granicach 35stopni
Czy któraś z Was miała taką sytuację?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam.
Testy ciążowe wykonuje się albo w dniu spodziewanej miesiączki, albo 14 dni po stosunku. Nie bardzo rozumiem co ma Pani na myśli pisząc, że robiła test po 5 i 10 dniach, przyjmuję że miała Pani na myśli po stosunku. Jednak radzę wykonać po 14-stu dniach.
Przyczyną braku miesiączki mogą być również zaburzenia hormonalne, stres itp.
Jednak gdyby miesiączka nadal się nie pojawiała radziła bym udać się do swojego lekarza ginekologa.
Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Gość kostkownicaa

Witam, spóźnia mi się okres 17 dni. Mam nieregularne cykle a to wiąże się z niedoczynnością tarczycy. Jednak nigdy tak długo okres mi się nie spóźniał. Najdłuższy cykl miałam 40 dniowy. Zazwyczaj dostaje miesiączki w 33 dniu i waha sie to +/- 3 dni. Aktualnie jestem w 48 dniu cyklu. Zrobiłam 3 testy płytkowe w odstępach dwudniowych (pierwszy w 40 dniu cyklu) a w 47 zrobiłam badanie krwi na wykrycie ciąży, każdy wynik wyszedł negatywny. Jednak zaobserwowałam że mam symptomy takie jak przed okresem: ból piersi, pogorszenie cery. Po czym na jakieś 2-3 dni przestało się to objawiać i teraz znowu się pojawiło z dodatkowym dyskomfortem w podbrzuszu (jakby wzdęcia, ale nie wzdęcia). Podczas stosunku z chłopakiem czasem boli mnie po prawej stronie podbrzusza. Wydzielina była do tej pory biaława i gęsta, teraz trochę się rozrzadziła i ma kolor hmm czasem biały czasem beżowy. Nie wiem co mi jest. Wizyte u ginekologa mam za 3 tygodnie dopiero, bo nie ma miejsc na wcześniejszy termin, a prywatnie mnie nie stać- jestem bezrobotną studentką. Czy to ciąża, czy może infekcja? Dopowiem jeszcze że w tym miesiącu miałam robioną kolonoskopię (na początku maja) i bardzo mnie bolało w odcinku tuż nad macicą podczas zabiegu. Czy mogło dojść co uszkodzenia macicy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...