Skocz do zawartości
Forum

Trudności z ustaleniem ojcostwa


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Jestem w ciąży w 10 tygodniu i jestem z tego bardzo szczęśliwa z narzeczonym, bo się staraliśmy. Ale zdradziłam go z przypadkowym facetem, ale używaliśmy prezerwatywyi i był we mnie z2min po czym wyciągnął i doszedł po 2 min. Z narzeczonym kochałam się po 7 dniach(były to dni płodne), lekarze twierdzą, że wtedy doszło do zapłodnienia. Czy istnieje ryzyko, że ten przypadkowy jest ojcem? Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ nie mogę spać po nocach i strasznie żałuję tej sytuacji.
Proszę o nie krytykowanie tylko konkretne odpowiedzi, wiem że zrobiłam źle i to mi wystarczy

Odnośnik do komentarza
Gość zlamama1

marcysia22
Witam serdecznie.
Jeżeli lekarze twierdzą, że do ciąży doprowadził stosunek z obecnym partnerem to zapewne tak jest.
Jeżeli chce Pani zasięgnąć jeszcze dodatkowe opinii to proszę podać datę porodu wyliczonego z pierwszego robionego usg i określić długość cykli.
Pozdrawiam serdecznie.

Data wg OM to 2 września z USG to mam dwa terminy: 30 i 31 sierpień. Pierwszy dzień z ostatniego okresu to 26 listopada, a długość cykli to średnio 29. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość zlamama11

marcysia22
Witam serdecznie.
Jeżeli lekarze twierdzą, że do ciąży doprowadził stosunek z obecnym partnerem to zapewne tak jest.
Jeżeli chce Pani zasięgnąć jeszcze dodatkowe opinii to proszę podać datę porodu wyliczonego z pierwszego robionego usg i określić długość cykli.
Pozdrawiam serdecznie.

i jeszcze jedno - z moim partnerem kochałam się 3 i 11 grudnia a z tym przypadkowym 4 grudnia. Chodzi mi o to, że wg usg to 2-3 dni za wcześni (tylko nie pasuje ani jeden ani drugi stosunek.. Dlatego się martwię

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie!
Z dużą dozą prawdopodobieństwa ojcem Pani dziecka jest Pani obecny partner.
Jeżeli cykle były w miarę regularne to w tym przypadku dni płodne przypadały na 7.12-13.12 w tym 11.12 prawdopodobnie miała miejsce owulacja. Ze 100% pewnością nie mogę jednak tego powiedzieć, ponieważ gdyby chociaż stosunki były w odstępie tygodnia, a tutaj niestety mamy doczynienia z dniem po dniu.
Ale tak jak napisałam bardziej prawdopodobne jest to, iż Pani obecny partner jest ojcem.
Pozdrawiam- serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...