Forum Chirurgia plastyczna

Prostowanie zębów

~Pawel

~Pawel

Mam 22lata i wcześniej bardzo zaniedbałem noszenie ,,aparatu na noc". Nie chciał bym nosić stałego aparatu na zęby i chciał bym sobie zrobić zabieg na dolne i górne zęby, chciałbym sie dowiedzieć jak to wygląda i ile kosztuje, z góry dziękuję

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~agusiekszalony

~agusiekszalony

co masz na myśli mówiąc zabieg?
Osobiście uważam że aparaty stałe są super a nawet seksowne.
Sama nosiłam 2 lata (górę) i bardzo byłam dumna z mojego aparacika.
Jeśli nie podobają ci się metalowe możesz założyć sobie aparat przeźroczysty. Ja taki miałam i praktycznie nie było go widać.

~Pawel

~Pawel

Czytałem ze można również po przez zabieg zrobić korektę zębów, bez konieczności noszenia aparatu, nie chodzi o wygląd a o czas i częste wizyty u ortodonty, pracuje za granica i w Polsce jestem może 2-3 razy w roku

~agusiekszalony

~agusiekszalony

Ja zakładałam aparat w Polsce, bo taniej. tez mieszkam za granicą i czasem chodziłam na wizyty w UK a czasem jak byłam w PL to do swojej ortodontki.
Nosiłam aparat 19 miesięcy ale bardzo szybko minęło i nawet żal mi było zdejmować te moje "druciki".

~Pawel

~Pawel

Teraz w grudniu jak będę w Polsce to pójdę do ortodonty i zobaczymy co z tego będzie :)

~agusiekszalony

~agusiekszalony

Jasne dopytaj się co i jak.
Tylko wcześniej się rozejrzyj za dobrym ortodontą i zamów wizytę wcześniej, zanim przyjedziesz w grudniu.

izusia

izusia

ja też tak chciałam zrobić bez aparatu zabieg ale niestety tak nie można ortodonta musi współpracować z chirurgiem bez aparatu nie jest możliwy zabieg .

105514 izusia Kobieta, 26 lat, ełk
~Pawel

~Pawel

Tak wiem ale wtedy aparat nosi się 3-6 miesięcy, a nie 2 lata

izusia

izusia

~Pawel
Tak wiem ale wtedy aparat nosi się 3-6 miesięcy, a nie 2 lata

Jak masz proste zęby to owszem ale jak trochę krzywe to nie sądze

105514 izusia Kobieta, 26 lat, ełk
~hunterst

~hunterst

Jesli szukalibyście dobrego gabinetu do założenia sobie aparatu stałego w Krakowie, polecam gabinet na Batorego:
https://studiose.med.pl/ortodoncja/

Jestem ich klientem od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z ich podejścia do klienta.

Po pierwsze nie naciągają na drogie leczenie, nie jest to takie drogie jak w innych gabinetach
Po drugie efekty prostowania naprawdę sprostały moim oczekiwaniom.

~jolmar

~jolmar

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym gabinetem ortodontycznym, w którym wyprostują nasze zęby. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam zgłosić się do https://ortodontawroclaw.com.pl/ Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc.