Skocz do zawartości
Forum

Specjalista od plastyki nosa


Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolinaa77

Niestety też swego czasu miałam problem z moim nosem. Jedyne co widziałam kiedy spoglądałam w lustro to swój duży nos.. Zaczęło mnie to męczyć do takiego stopnia, że któregoś dnia stwierdziłam - koniec . Znalazłam Klinikę Chirurgii Plastycznej Dr Ryszarda Nawrockiego, umówiłam się na wizytę i czuję się jak nowa kobieta. W końcu nie wstydzę się zdjęć, a mój nos wygląda zgrabnie i nie rzuca się w oczy. O to właśnie mi chodziło. https://www.drnawrocki.com.pl

Odnośnik do komentarza

Ja byłem u dr Łątkowskiego, robił mi rhinoplastykę. Miałem taki ogromny garb przy czubku nosa, całe życie źle się z nim czułem, no i się go pozbyłem w końcu. Lekarza polecam, bo to bardzo dobry specjalista, ja chciałem cały nos zmniejszać od razy, ale mi doradził, że wcale tego nie potrzebuję. I miał rację, po operacji wszystko się dobrze zagoiło i wyglądam teraz normalnie, a dziewczyna mówi, że jeszcze przystojniej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.07.2019 o 15:07, Gość Zenon2 napisał:

Doskonałym specjalistą w Krakowie jest dr Dominik Boligłowa. Rzeczowy i skuteczny.

Zdecydowanie potwierdzam, bardzo dobry lekarz, operował mnie po poważnym złamaniu i wyglądam świetnie!

Odnośnik do komentarza

Dr Knakiewicz z Knack Clinic we Wrocławiu jest super chirurgiem, ja miałam u niego robione zmniejszenie nosa i jestem bardzo zadowolona z efektu. Nos jest teraz wyraźnie wyszczuplony, wciąż wygląda naturalnie, tak jak chciałam. No i nie muszę go już konturować, bo kształt ma taki jak trzeba, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie dr Radzikowska – Radzikowska Clinic. Wiedzą, jak sprawić, by nos wreszcie wyglądał jak nos :) Mnie pomogli, mam zgrabny i kształtny nos, od razu chętniej patrzę w lustro i jestem zadowolona z mojego wyglądu.

Odnośnik do komentarza

Mój brat operował nos również u dr Boligłowy i mogę polecić go bez dwóch zdań, lekarz jest mega dokłądny, patrzy nie tylko pod kątem bezpieczeńśtwa zabiegu itd., ale też estetyki i szuka najlepszego rozwiazania do indywidualnego pacjenta

Odnośnik do komentarza

Od siebie dodam, ze w wielu przypadkach nie ma sensu wybierac się na operację. Jest to w koncu zabieg chirurgiczny. Jesli problemem jest niewielki garb na nosie, można zdecydować sie na ostrzyknięcie kwasem hialuronowym, które daje tak samo dobre rezultaty.

Polecam ten gabinet medycyny estetycznej w Krakowie

https://slowage.pl/

Powinni coś takiego zaproponować. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...