Skocz do zawartości
Forum

Specjalista od plastyki nosa


Rekomendowane odpowiedzi

hej,
dziękuję za podanie w/w lekarzy, ja w międzyczasie
byłam na wizycie u poleconego mi w pracy doktora M.Jadczaka. Jestem pod wielkim wrażeniem. Przesymatyczny facet. Pokazał mi kilkanaście zdjęć swoich pacjentów, ale widziałam, że miał setki fotografii swoich pacjentów. Pokazał mi takie swoje realizacje, ze byłam w szoku. Jedna osoba, po raku nosa w zasadzie nie miała nosa, a on odbudował z żebra i skóry czoła. Niesamowite. Przy tym, co ten doktor robi z nosami to mój nos to małe piwo. On robi codziennie takie operacje plastyczne nosa. O kogoś takiego mi chodziło. Staże u najlepszych fachowców z Europy i Kanady, indywidualne podejście do pacjenta. Zdjęcia wskazują na to, że ma też naprawdę dobre wyczucie estetyczne, podoba mi się, jak dopasowuje kształt nosa do twarzy człowieka. Teraz wiem, że poprzedni lekarz, u którego byłam miał zdecydowanie mniej pojęcia o sprawie, może dlatego (i na moje szczęście) do tej pory nie byłam w pełni zdecydowana na operację nosa.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Cena jak wszędzie. Te 10 tys to widzę, ze to taka norma. Doktor Jadczak przyjmuje w Warszawie. Na jego stronie www.jadczak.com.pl są adresy miejsc, w ktorych przyjmuje. Wizyta w Your Place kosztuje 150 zl a w rclinic 230 zl. Ja byłam w YP, nie bylo problemu z terminami. Operacje bede miala za ok. 2 m-ce.

Odnośnik do komentarza

Sama też operowałam nos u tej lekarki dr Moniki Grzesiak. Fachowe podejście, przemiła osoba, kontakt i warunki w godne polecenia. Sam zabieg no fakt po bolesny ale warto. Od dziecka miałam garbaty nos i był to dla mnie koszmar. Dziś kwitnę i jestem dumna z mojego noska

Odnośnik do komentarza
Gość agatka_domecka

A jaka cena jest operacji nosa u dr Doroty Żukowskiej i prosze mi powiedzieć jak ten zabieg wygląda? Po jakim czasie już można normalnie wszystko robić, wrócić do pracy itd. Czy blizny wam zostały? Słyszałam o tej lekarce dobre rzeczy i sama sie zastanawiam nad operacją ale nie będę zajmowała terminu jak się jeszcze nie umiem zdecydować na sto procent

Odnośnik do komentarza

Zabieg kosztuje około 5tys w zależności co trzeba zrobić.No ja wróciłam do pracy po zabiegu u dr Doroty Żukowskiej po koło miesiącu i nie bolało az tak. Szczerze. Odczuwałam dyskomfort z tymi gipsami w nosie ale do przeżycia

Odnośnik do komentarza

A może ktoś powiedzieć jak taka operacja mniej więcej wygląda? Sama się nad nią zastanawiam, ale głupia ja dobrałam sobie do głowy, że będzie strasznie bolało, że coś się nie uda, że będe wszystko czuć. Wiem, że wykonywana operacja jest w znieczuleniu ogólnym, ale gdzieś kiedyś wyczytałam o świadomej narkozie i to budzi we mnie lęk. Ponad to, to jest jednak twarz, nie chciałabym być oszpecona do końca życia

Odnośnik do komentarza

zależy co chce pani zrobic z nosem, co poprawic.Czasem jak w moim przypadku jest nos za duzy tzw garbaty i u mnie zabieg polegał na usunięciu tego garba. to po wypadku mi zostało. Czasem wiem że jest krzywy nos, czubek nosa jest jakiś szpecący ...ja się zdecydowałam na zabieg u dr Grzesiak, tutaj w klinice mozna zobaczyc jak będzie nos wyglądał po zabiegu- na podstawie zdjęcia wykonuja symulacje

Odnośnik do komentarza
Gość tamagochi43

To ciekawe z ta symulacja jak może wyglądać nos po zabiegu, a na ile to w pani przypadku okazało się tak jak Pani Grzesiak pokazała? sama się waham przed operacja nosa a jakbym zobaczyła jak bedę wyglądała po pewnie bym utej lekarki się zoperowała

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...