Forum Chirurgia plastyczna

Jak pozbyć się blizny?

~Michał99

~Michał99

Witam
Jestem 10 dni po zabiegu usunięcia najprawdopodobniej kaszaka. Znajdował się on około 1,5cm pod okiem miał około 1cm. Przed wczoraj byłem u lekarza na kontroli oraz na ściągnięcie opatrunku. Lekarz powiedział że rana dobrze się goi i założył mi 1 mały plaster ściągający.
Czym smarować/okładać ranę/bliznę tak aby został po niej jak najmniejszy ślad i po jakim czasie od zabiegu ?
Zależy mi aby blizna była jak najmniej widoczna lecz nie zamierzam poddawać się następnemu zabiegom. W grę wchodzą tylko metody które mogę stosować w domu.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~jk...n5

~jk...n5

Witam, od pewnego czasu na środku czoła mam czerwony pryszcz/ślad/bliznę(cięzko to określic). Chciałbym się dowiedzieć jak zlikwidować to lub chociaż to zmniejszyć. Bardzo proszę odpowiedź. Najbardziej zależy mi na domowych sposobach,bo wstydzę się iść z tym do ludzi.

~Lebiotka

~Lebiotka

idź do apteki tam Ci doradzą coś na blizny, ale chyba troszkę za wcześnie na maści na blizny, lepiej kup coś co przyspiesza gojenie się rany

laurette

laurette

Znam bardzo dobry żel stosowany w leczeniu blizn - Contractubex chyba dostepny jest bez recepty ale bardzo polecam

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków
~Kasik27

~Kasik27

Mam bliznę po oparzeniu tłumikiem od motocykla jaka jest dobra maść na takie właśnie oparzenia? Blizna jest duża i czerwona bo dopiero co zeszła mi skóra. Proszę o podanie kilku wariantów :) Pozdrawiam .

~mtPfWAJsyFWh

~mtPfWAJsyFWh

Bardzo wkurzyła mnie Renia taka wilkea przyjacif3łka też mi coś ale i tak nie ma szans (-: bardzo bym chciała żeby Artur i Marysia byli razem uwielbiam ich ze względu tylko na nich oglądam ten serial bo najbardziej ich lubie jak grają razem bardzo do siebie pasują Radosz też niczego sobie obaj kandydaci pasują do niej uważam że najważniejsze żeby kogoś wybrała a potem będzie SUPER!!!!!!!!nie moge sie doczekać

maiya

maiya

A są jakieś sposoby na pozbycie się starej blizny?

--

Piekielne niebo do góry nogami
Pół żartem, pół serio, istnieje między nami.

133120 maiya Kobieta, 21 lat, Zielona Góra
dominiko

dominiko

stara blizne operowałam w gabinecie chirurgi plastycznej w Białymstoku u dr Żukowskiej . Maści żadne, kremy nic nie pomagało, a jak sie opalałam to jeszcze gorzej było. W końcu pani dr trwale mi ją usunęła...o niebo lepiej

141221 dominiko Kobieta, 40 lat, kraków
~bimka

~bimka

żadne maści mi nie pomagają !!! Pomocy!! Jestem z Łodzi i szukam jakiegoś sprawdzonego dobrego specjalisty w zakresie medycyny estetycznej.