Skocz do zawartości
Forum

Powiększenie biustu po karmieniu piersią


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 21lat i 2 lata temu urodziłam dziecko. Przez rok karmiłam dziecko piersią .Wcześniej miałam duże i ładne piersi.gdy przestałam karmić piersią,strasznie schudłam i strasznie zmalały mi piersi.Czy sa jakies sznse żeby moje piersi mniej więcej wróciły do swojej wielkości jakie były wczesniej? Czy jak zacznę brać tabletki antykoncepcyjne to są szanse że powiekszą mi sie piersi? Proszę o radę.Bo już przez to wszystko wpadłam w kompleksy:(

Odnośnik do komentarza

po tabletkach może wrócą do poprzedniego "stanu". Schudłaś po ciąży więc pewnie to też się przyczyniło do tego, ze zmalały. Jak szukasz naturalnych metod powiększania biustu to polecam poczytać sobie różne fora/strony np. link ale myślę, że tabletkami wrócą one do swojego poprzedniego stanu :)

Odnośnik do komentarza

Ja się zdecydowałam i była to bardzo dobra decyzja. Szukałam dobrego chirurga i w ten sposób trafiłam do kliniki chirurgii plastycznej w Żarkach Letnisko, niekaleko Katowic. Klinika dr Anny Olender i sama dr Olender - zasługują na bardzo dobrą ocenę. Byłam pod świetną opieką, efekt zabiegu też jest bardzo dobry. Czuję się kobieco, czuję się sobą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...