Skocz do zawartości
Forum

Bardzo nierówne piersi


Gość Mona Lisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mona Lisa

Witam . Mam duży problem . Moje piersi są bardzo asymetryczne . Wyglądają fatalnie. Jedna ma rozmiar B a druga C,D . Różnią się nie tylko rozmiarem ale także wielkością brodawek. Odkąd pamiętam zawsze były asymetryczne . W biustonoszu jest różnica ale nie taka wielka jak bez niego. Jestem załamana , wstydzę się nosić bluzkę z dekoltem , rozebrać prz moim chłopaku ... Za 5 miesięcy skończę 18 lat . I proszę uwierzyć nie dramatyzuję , różnica jest ogromna . Chciałabym się dowiedzieć czy coś mogę z tym zrobić ...

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Piersi większości kobiet nie są idealnie symetryczne. Niewielka różnica wielkości i kształtu, może występować prawie zawsze. Niestety wyraźna asymetria stanowi już większy problem i może być przyczyną: kompleksów, problemów z doborem bielizny i ubrań.
Znaczna asymetria może być wadą wrodzoną lub nabytą. Proszę na początku zacząć od zrobienia USG piersi, żeby sprawdzić czy wszystko jest dobrze.
Może Pani używać wkładki, która ukryje Pani niedoskonałość.
Najlepszym rozwiązaniem Pani problemu, jest jednak operacja plastyczna. Proszę, skontaktować się z jakimś chirurgiem plastycznym. Powiem on Pani o rodzajach leczenia, możliwych działaniach niepożądanych i cenie.
Operacje plastyczne w Polsce mają najczęściej charakter komercyjny. Może Pani zapytać chirurga czy istnieje możliwość całkowitej lub częściowej refundacji takiego zabiegu przez NFZ.
Proszę postawić sobie realny cel, odkładając co miesiąc na operację.
Jeżeli chłopak nie zaakceptuje Pani piersi i wyglądu, to nie jest Pani godzien.
Trzymam mocno kciuki i czekam na informacje:)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie. Co się dzieje z kobietą, która w młodości ( dziewczyna z problemem ma 18 lat, więc b. mało) urodzi? Ciąża nie "zniszczy" efektów operacji i czy będzie mogła normalnie karmić dzieciątko?
Podobnie jeśli chodzi o kolczyki w pępku czy intymnym miejscu... Chyba trzeba je na początku ciąży ( ten z pępka) wyjąć, a te niżej przez porodem też, prawda?

Odnośnik do komentarza
Gość domi__nika22

na pewno najbardziej pomocna okazała się odpowiedź specjalisty Pana Piotra bo wiadomo lekarz najwięcej może pomóc w tej sytuacji :) ja polecam natomiast poczytać sobie jeszcze o tym w Internecie np. tutaj sprawdź sobie pomału ceny, kliniki, opinie i poszukaj może jakaś kobieta miała takie same problemy jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Gość JaneczkaL

Miałam podobny problem, moje piersi były bardzo niesymetryczne i jedna większa od drugej. Na szczęście poznałam dr Boligłowę który jedną pierś skorygował pod kątem tej mniejszej i teraz mam miseczkę B i zgrabny biust, z którego jestem dumna.

Odnośnik do komentarza

Moja siostra od lat miała straszne kompleksy w związku z asymetrycznym biustem, ale zdecydowała się na zabieg u dr Boligłowy w Krakowie. Obecnie ma obie równiutkie i pięknie prezentujące się piersi i jest inną kobietą. Niesamowite co z pozoru niepotrzebny zabieg może zrobić...

Odnośnik do komentarza

Miałam bardzo podobny problem z tym, że bardziej z asymetrią piersi i lekką różnicą w wielkości. Na szczęście po konsultacji u chirurga dr Pabiańczyka, okazało się, że można to łatwo skorygować. Obecnie po kilku miesiącach jestem przekonana, że była to doskonała decyzja - warto sobie pomóc w ten sposób.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...