Skocz do zawartości
Forum

Powiększenie piersi w Krakowie


Gość Ethellll

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Ja zdecydowałam się na zapisanie się na zabieg do pani doktor Raczkowskiej:
https://www.raczkowska.pl - dodam, ze wcześniej skonsultowałam się z innymi chirurgami w tej sprawie, ale pani doktor zrobiła na mnie najbardziej pozytywne wrażenie. Powiększałam za pomocą implantów, kształtów jest wiele, pani doktor na pewno doradzi Ci jaki wybrać. Sama chciałam piersi większe ale o naturalnym wyglądzie i właśnie takie uzyskałam po zabiegu.
Sam zabieg trochę bolesny, raczej stan po zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Gość beatris22

Polecam doktora Libondi! Znakomity chirurg! Odkąd pamiętam nie cierpiałam mojego ciała. Czułam się nieatrakcyjna, mało kobieca- wszystko przez moje kształty. A raczej ze względu na ich brak. Ostatecznie zdecydowałam się na powiększenie piersi, choć przez ponad rok szukałam odpowiedniego chirurga. Operacja to długi proces, to wizyty zarówno przed, jak i po niej. Chciałam mieć lekarza przyjaznego, życzliwego, no i oczywiście profesjonalnego. Po miesiącach poszukiwań zaczęłam uważać to za niemożliwe. Gdy już miałam zrezygnować natrafiłam na wzmiankę o klinice Uniestetica i o świetnym doktorze Libondi. I tak od wizyty wstępnej, poprzez operacje, późniejsze konsultacje- spełniłam swoje marzenie, pokonałam kompleksy. Dr. Libondi to nie tylko chirurg, dla mnie już na zawsze pozostanie kimś, kto pomógł mi odmienić moje życie.

Odnośnik do komentarza

~Piexxi
Hej. Ja zdecydowałam się na zapisanie się na zabieg do pani doktor Raczkowskiej:
https://www.raczkowska.pl - dodam, ze wcześniej skonsultowałam się z innymi chirurgami w tej sprawie, ale pani doktor zrobiła na mnie najbardziej pozytywne wrażenie. Powiększałam za pomocą implantów, kształtów jest wiele, pani doktor na pewno doradzi Ci jaki wybrać. Sama chciałam piersi większe ale o naturalnym wyglądzie i właśnie takie uzyskałam po zabiegu.
Sam zabieg trochę bolesny, raczej stan po zabiegu.

A na jakie implanty się zdecydowałaś? Napisz coś więcej :)

Odnośnik do komentarza
Gość Gabi Gie.

Jeśli chodzi o powiększanie piersi w naszym mieście, to ja zdecydowałam się kilka miesięcy temu na SCM Estetic. Dr Anna Aseńko zrobiła z nimi naprawdę... coś pięknego :) Są piękne, bo wyglądają przede wszystkim... naturalnie! Na pewno nie są za duże i wydaje mi się, że sporo osób może się nawet nie domyślać, że są poprawione :) Dlatego osobiście polecam, zarówno miejsce, jak i specjalistkę!

Odnośnik do komentarza
Gość kaja2987

~Gabi Gie.
Jeśli chodzi o powiększanie piersi w naszym mieście, to ja zdecydowałam się kilka miesięcy temu na SCM Estetic. Dr Anna Aseńko zrobiła z nimi naprawdę... coś pięknego :) Są piękne, bo wyglądają przede wszystkim... naturalnie! Na pewno nie są za duże i wydaje mi się, że sporo osób może się nawet nie domyślać, że są poprawione :) Dlatego osobiście polecam, zarówno miejsce, jak i specjalistkę!

aa jakie masz implanty? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o dobre jakościowo implanty, które mają świetną strukturę i w zasadzie nie wiążą się z żadnymi powikłaniami to polecam Mentory. Sama je noszę od kilku lat i moje piersi wyglądają teraz po czasie dokładnie tak samo jak zaraz po operacji. Nie bez powodu tak dużo osób się na nie decyduje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...