Forum Chirurgia plastyczna

Najlepszy chirurg plastyczny w Krakowie

~Kaczmarka

~Kaczmarka

Szukam dobrego chirurga plastycznego w Krakowie... Chodzi mi o zabieg powiększania biustu.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zamla34

~Zamla34

Jesli planujesz powiekszyć piersi, to polecam wybrać się do doktor Raczkowskiej i to zdecydowanie. Pani doktor ma bardzo duże doświadczenie, głównie w zabiegach na powiększanie piersi.

Na stronie jest do niej kontakt:
https://www.raczkowska.pl/

Oferuje możliwosć powiększania biustu za pomoca implantów jak również i za pomocą wstrzyknięcia włąsnego tluszczu. Sama zdecydowałam się na tę drugą metode i jestem zadowolona. Piersi bardzo naturalne, w dotyku nie rożnią sie wcale od tych bez zabiegu.

~olciak55

~olciak55

Powiększanie biustu genialnie robią specjaliści w klinice Dermed w Krakowie możesz zrobić zabieg ujędrniania specjalny albo powiększyć piersi swoim tłuszczem, to jest dopiero genialna metoda, a jak estetycznie biust wygląda :)

~Fonikga

~Fonikga

Ja polecam dr budzynska, świetny chirurg. Wycinała mi znamię i praktycznie nie ma blizny po zabiegu, a chodziło o twarz. Byłam w klinice dr legrand.

~Dorotka 4657834

~Dorotka 4657834

Miałam bardzo małe piersi i zdecydowałam się na zastosowanie implantów. Zabieg wy-szedł bardzo dobrze i mam bardzo ładnie zrobione piersi, kształt jest idealny. Zabieg wykonywałam w klinice Galena w Bielsko Białej i polecam maja bardzo dobrych lekarzy.

~janinka1

~janinka1

Mnie operował dr Boligłowa i mogę go całym sercem polecić. Doskonały fachowiec i wspaniały człowiek

~Kornlcia 23221

~Kornlcia 23221

Kiedy zdecydowałam się na powiększenie piersi byłam na konsultacji u kilku lekarzy, aby mieć pewność, że wybiorę właściwie. Nieoceniony zarówno podczas początkowych rozmów, jak i podczas wykonania zabiegu okazał się być dr Pabiańczyk. Polecam