Skocz do zawartości
Forum

Małe prącie u 24 latka, Proszę o porady sugestie


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

Zmuszony jestem założyć nowy temat ponieważ poprzedni został usunięty, przed jakimkolwiek odzewem. O mnie. Jestem 24 letnim mężczyzną borykającym się z problemem zbyt małego penisa. Czynności codzienne, jak oddawanie moczu są conajmniej utrudnione ponieważ penis w fazie spoczynku ma ok 3-4cm, a ilość skóry uniemożliwia odsłonięcie napletka. Nie wspomnę już o szatniach na basenie czy saunie. Borykam się z tym problemem od dawna, jednak przyszedł czas aby poszukać sposobu na moje problemy. Gdzie i od jakiego lekarza mogę otrzymać pomoc. W razie wątpliwości opisze moje dysfunkcje bardziej, wstydzić się i tak nie mam czego. Dziękuje i Pozdrawiam

monthly_2019_03/male-pracie-u-24-latka-prosze-o-porady-sugestie_8053.jpg

monthly_2019_03/male-pracie-u-24-latka-prosze-o-porady-sugestie_8054.jpg

monthly_2019_03/male-pracie-u-24-latka-prosze-o-porady-sugestie_8055.jpg

monthly_2019_03/male-pracie-u-24-latka-prosze-o-porady-sugestie_8056.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Takie pytania to nie tutaj. To pytania do dzialu ekspertow. Napisz bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Moj partner tez tam omawial problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować. Bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska

Odnośnik do komentarza

Polecam zastanowić się nad operacją usunięcia napletka. Operacja taka przeprowadzona jest w znieczuleniu, jest totalnie bezbolesna oraz powinna dać u Ciebie pozytywne efekty. Dzięki temu nie będziesz miał problemów z oddawaniem moczu, jak również członek będzie wydawał się większy.
Operacje na powiekszanie członka w Polsce nie są przeprowadzane, jest możliwość powiekszenia penisa za pomocą kwasu hialuronowego, aczkolwiek będzie to powiekszenie penisa na grubosć. A nie na długość.
Sugeruję spróbować tabletek, nie mogę Ci tutaj obiecać efektów, tabletki jednak mają wiele dobrych opinii, u mnie przynajmniej pomogły (penis complete).

Odnośnik do komentarza

U mnie 2 cm, ale jestem zadowolony, że jest to chociaż tyle. Czytałem jednak wcześniej opinie na temat tabletek i wypowiadały sie osoby, u których powiększenie było o wiele większe. Około 4 cm. Raczej 8 cm się nie powiekszy, szczególnie, jeśli członek jest niewielki przed samą kuracja. Tabletki pewnie wpływają na każdego inaczej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...