Forum Chirurgia plastyczna

najlepsze metody na zmarszczki wokół ust

ptaszka

ptaszka

Wiecie o co mi chodzi. Zmarszczki "od uśmiechu" no i zmarszczki palaczki :(. Ostatnio, jakoś po zimie zrobiły się bardziej widoczne. nie wiem, może to światło. co polecacie? Są na to jakieś metody?

210758 ptaszka Kobieta, 32 lata, Poznań

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~marylin monroe

~marylin monroe

Wymyślili coś lepszego niż kwasy hialuronowe? Chyba nie. Dla mnie plusem jest, że efekt jest odwracalny. Botoksu bym nigdy nie zrobiła bo nawet na gwiazdach wygląda jak maska. U mnie jest taka dermatolożka. Twarz jakby trzydziestki tylko nieruchoma, gada zza tego głosem starszej osoby. creepy

~marylin monroe

~marylin monroe

U siebie tutaj, w Szwajcarii. Więc tanio nie było. Nie wiem czy saypha, produkt którym miałam to robione jest w Pl . Jeśli takk to mogę polecić. Pewnie w kraju byłoby dużo taniej :)

ptaszka

ptaszka

Tak. Sprawdziłam i Polsce też ten preparat jest. Chyba robienie zabiegów u nas rzeczywiście jest dużo tańsze bo lekarze biorą zupełnie inne pieniądze i oczywiście inne są tez koszty prowadzenia działalności, lokalu itp. Czy to boli?

210758 ptaszka Kobieta, 32 lata, Poznań
~Wrotka

~Wrotka

Ja miałam zabiegi z saypha. Cały pakiet. Wypełnianie głębokich zmarszczek i powiększanie ust. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Wypełnianie czoła nie bolało. Okolice ust mimo znieczulenia niestety tak ale dało się wytrzymać. Usta były powiększane preparatem z lidokainą w składzie. To chyba trochę pomogło.

~Misza Koloni

~Misza Koloni

Albo może spróbować wypełnianie kwasem hialuronowym, chociaż akurat nie wiem czy tak można. Ja miałam wypełniane zmarszczki wokół oczu preparatem Restylane i efekt był na prawdę bardzo dobry.

~AlicjaKlank

~AlicjaKlank

Zmarszczki to normalna rzecz, występują zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jednak na wszystkie problemy są odpowiednie sposoby. Czy to są kremy? Zapytaj swojej mamy czy babci odpowiedzą Ci myślę najdokładniej i najbardziej zbliżone do prawdy. Moim antidotum jest kolagen w postaci suplemenatcji poczytaj zrozumiesz https://lyofarm.pl Ala

KasiaSmut

KasiaSmut

Wszystkie mamy zmarszczki;) Ja też się przez jakiś czas zastanawiałam czy delikatnie nie pomóc mojej urodzie. W końcu zdecydowałam się na kwas hialuronowy w klinice medi-medic. Miałam drobne obawy ale wygląda to bardzo naturalnie, a ja mam lepsze samopoczucie.

213486 kasiasmut Kobieta, 47 lat, Trójmiasto
~Olenkasd

~Olenkasd

Ja polecam kwas hialuronowy i botoks. Robiłam w klinice dr legrand i jestem bardzo zadowolona.

~Kinga D45

~Kinga D45

Jak chodzi o likwidację zmarszczek to moge polecić zabieg laserem Emerge. Bardzo dobre rezultaty daje, fajnie nieweluje zmarszczki dzięki czemu wyglada się dużo młodziej. Zabieg wykonywałam w Ego Med Spa w Krakowie i polecam

~WatchingYou

~WatchingYou

Wiesz co, przejdź sie do gabinetu medycyny estetycznej, tam Ci doradzą co trzeba zrobić. Ale myślę, że najprawdopobniej wypełnić. Ja miałam akurat wypełnianą dolinę łez kwasem HA a dokładniej Restylane i efekt wg mnie bardzo w porządku ;)

~AlonseJ

~AlonseJ

Restylanem miałam wypełniane zmarszczki wokół ust oraz powiększane usta. Także z mojego doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, że to jest najlpesza opcja na zmarszczki wokół ust ;)

~soniusia

~soniusia

Skorzystałam z zabiegu uzunięcia zmarszczek i małego powiększenia ust u dr Boligłowy i przyznam że wygląda to super i bardzo naturalnie. Ważne jest chyba to aby lekarz umiał dobrze dopasować dzialania do pacjenta

~Buka333

~Buka333

~AlonseJ
Restylanem miałam wypełniane zmarszczki wokół ust oraz powiększane usta. Także z mojego doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, że to jest najlpesza opcja na zmarszczki wokół ust ;)

Restylane jest bardzo dobry na bruzdy nosowo- wargowe. Czy na zmarszczki wokół oczu jak dla mnie super ;)

~Amerie33

~Amerie33

Restylane jest bardzo dobrą marką, która ma w swojej ofercie preparaty z kwasem, a oprócz tego ma też bardzo dobre zestawy do higieny jak Custom Pack. Gdzie sa rękawiczki, fartuch, czepek dla pacjentki.

Molenda

Molenda

Ja długi czas się zastanawiałam jak poprawić wygląd wokół ust i ostatecznie stanęło na ultradźwiękowy lifting twarzy. Bardzo fajna sprawa i miałam szczęście trafić w rewelacyjne miejsce medi-medic z porządnymi specjalistami. Poprawiłam sobie samopoczucie i muszę przyznać, że efekt jest zaskakująco naturalny i widoczny. Nie ma to jak drobne wsparcie natury.

214390 molenda Kobieta, 48 lat, Trójmiasto
~Konnnyysaa

~Konnnyysaa

U mnie wypełniacz Restyalne sprawdził się super. Wokół ust miałam spore zmarszczki, a teraz jest dużo lepiej. Liczę że efekt utrzyma się długo :)

~Naalaa

~Naalaa

~Konnnyysaa
U mnie wypełniacz Restylane sprawdził się super. Wokół ust miałam spore zmarszczki, a teraz jest dużo lepiej. Liczę że efekt utrzyma się długo :)

Był to generalnie 3 kwas, który miałam aplikowany i utrzymał się najdłużej bo jakieś 10 miesięcy, reszta nie bardzo. Miałam też nim powiększane usta.