Forum Chirurgia plastyczna

najlepsze metody na zmarszczki wokół ust

ptaszka

ptaszka

Wiecie o co mi chodzi. Zmarszczki "od uśmiechu" no i zmarszczki palaczki :(. Ostatnio, jakoś po zimie zrobiły się bardziej widoczne. nie wiem, może to światło. co polecacie? Są na to jakieś metody?

210758 ptaszka Kobieta, 32 lata, Poznań

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~marylin monroe

~marylin monroe

Wymyślili coś lepszego niż kwasy hialuronowe? Chyba nie. Dla mnie plusem jest, że efekt jest odwracalny. Botoksu bym nigdy nie zrobiła bo nawet na gwiazdach wygląda jak maska. U mnie jest taka dermatolożka. Twarz jakby trzydziestki tylko nieruchoma, gada zza tego głosem starszej osoby. creepy

~marylin monroe

~marylin monroe

U siebie tutaj, w Szwajcarii. Więc tanio nie było. Nie wiem czy saypha, produkt którym miałam to robione jest w Pl . Jeśli takk to mogę polecić. Pewnie w kraju byłoby dużo taniej :)

ptaszka

ptaszka

Tak. Sprawdziłam i Polsce też ten preparat jest. Chyba robienie zabiegów u nas rzeczywiście jest dużo tańsze bo lekarze biorą zupełnie inne pieniądze i oczywiście inne są tez koszty prowadzenia działalności, lokalu itp. Czy to boli?

210758 ptaszka Kobieta, 32 lata, Poznań
~Wrotka

~Wrotka

Ja miałam zabiegi z saypha. Cały pakiet. Wypełnianie głębokich zmarszczek i powiększanie ust. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Wypełnianie czoła nie bolało. Okolice ust mimo znieczulenia niestety tak ale dało się wytrzymać. Usta były powiększane preparatem z lidokainą w składzie. To chyba trochę pomogło.

~Misza Koloni

~Misza Koloni

Albo może spróbować wypełnianie kwasem hialuronowym, chociaż akurat nie wiem czy tak można. Ja miałam wypełniane zmarszczki wokół oczu preparatem Restylane i efekt był na prawdę bardzo dobry.

~AlicjaKlank

~AlicjaKlank

Zmarszczki to normalna rzecz, występują zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jednak na wszystkie problemy są odpowiednie sposoby. Czy to są kremy? Zapytaj swojej mamy czy babci odpowiedzą Ci myślę najdokładniej i najbardziej zbliżone do prawdy. Moim antidotum jest kolagen w postaci suplemenatcji poczytaj zrozumiesz https://lyofarm.pl Ala

KasiaSmut

KasiaSmut

Wszystkie mamy zmarszczki;) Ja też się przez jakiś czas zastanawiałam czy delikatnie nie pomóc mojej urodzie. W końcu zdecydowałam się na kwas hialuronowy w klinice medi-medic. Miałam drobne obawy ale wygląda to bardzo naturalnie, a ja mam lepsze samopoczucie.

213486 kasiasmut Kobieta, 47 lat, Trójmiasto
~Olenkasd

~Olenkasd

Ja polecam kwas hialuronowy i botoks. Robiłam w klinice dr legrand i jestem bardzo zadowolona.