Forum Chirurgia plastyczna

Kraków zabieg botoksu

~Warelene

~Warelene

Szukam dobrego oraz sprawdzonego gabinetu w Krakowie do którego mogę wybrać sie na zabieg botoksu.Polecicie kogoś?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kikimiorka

~Kikimiorka

https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/azzalure-botox-toksyna-botulinowa-typu-a-2/

Bona Dea. Zabieg jest tam wykonywany przez lekarza czyli osobę do tego przeszkoloną. Sama zdecydowałam się na zapisanie się na zabieg do tego gabinetu i jestem zadowolona z efektu, jak równiez obyło się bez żadnych powikłań....

O zgrozo widziałam, że botoks czasami jest wykonywany przez kosmetyczki ale sama nie wybrałabym sie nigdy do nikogo poza lekarzem.

~Flinn

~Flinn

Uderz najlepiej bezpośrednio do kliniki. W życiu nie zrobiłabym botoksu czy kwasu u jakiejś kosmetyczki czy dermatolog. Jeżdżę do Krakowa do dr Pabiańczyka, jest chirurgiem plastycznym a nawet takie drobne zabiegi robione są w klinice i dla mnie to najlepsze miejsce na botoks

~Jolgap0

~Jolgap0

A nie lepiej się wybrać na zabieg wykładzający zmarszczki albo na przykład na lifting? Moja siostra była w klinice dermed na takim zabiegu i faktycznie efekty są super, wyglada młodziej, świeżo i jakby tak naturalniej :)

~Marlena86krakow

~Marlena86krakow

Polecam klinie Dr Legrand w Krakowie. Wykonuje u nich różne zabiegi w tym miedzy innymi robiłam botoks u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Zespół profesjonalistów, świetne miejsce. Polecam