Skocz do zawartości
Forum

Małe przyrodzenie, mikro penis


Gość Fabini

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

Jestem młodym mężczyzną 21 lat, od dłuższego czasu borykam się z problemem zbyt małego prącia. Stwierdzono u mnie krótkie wędzidełko napletka, dziś przeszedłem zabieg podcięcia wędzidełka, jednakże moim zdaniem skóry jest w dalszym ciągu za dużo. Gdy penis jest we wzwodzie miałem problem z całkowitym ściągnięciem napletka gdyż jest to bolesne. Problem pojawia się także przy oddawaniu moczu na stojąco ponieważ zbyt duża ilość skóry przeszkadza znacznie w tej czynności. Nadmierna ilość napletka powoduje, całkowite schowanie się żołędzia. Co o tym myślicie?

tinypic.pl/hktrfdldbwzy
tinypic.pl/hk5leigoy042
tinypic.pl/klg42su6ss0s
tinypic.pl/7kljhk8rjadn
tinypic.pl/8qi6jmf5fj8z

Odnośnik do komentarza

Jesli widzisz, ze efekt zabiegu jest nie taki jaki powinien być, polecam skontaktować się z lekarzem chirurgiem. I ewentualnie przeprowadzić korektę zabiegu. Czasami w tym przypadku nie wystarczy przeprowadzenie jednego tylko zabiegu i trzeba wybrać się na dwa zabiegi dla dobrego efektu.
Jeśli chodzi o sam problem powiększenia, to można penisa o 2-3 cm powiększyć za pomocą tabletek Penilarge http://świat-penilarge.pl - niemniej jednak po tym, jak już uporasz się z problemem zdrowotnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...