Forum Chirurgia plastyczna

Czy Restylane jest bezpieczny?

~Monika2213

~Monika2213

Powiększałyście sobie usta? Zastanawiam się nad wypełniaczem Restylane. Czy jest bezpieczny?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Gosia22121

~Gosia22121

Oczywiście, że jest bezpieczny. Restylane to jeden z bardziej znanych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego na całym świecie. Gabinety med. estetycznej stosują go już od jakiś 20 lat. Śmiało możesz poddać się zabiegowi z jego użyciem.

~Izabela Trojanowska

~Izabela Trojanowska

Hej, ja miałam już 2 razy powiekszane usta Restylane i zawsze byłam zadowolona. Jest bezpieczny, jeżeli wykonano nim 30 mln zabiegow to chyba coś to znaczy ;)

~Paulina92921

~Paulina92921

Dokładnie, Restylane to nr 1 wśród wypełniaczy na światowym rynku i nie trzeba się go obawiać :)

~Karolina Mrowska

~Karolina Mrowska

Hej. Weszłam w ten wątek bo chciałam sie czegoś dowiedzieć na temat lwiej zmarszczki. Co do Restylane to tak ;) Jak najbardziej jest bezpieczny;) Ja miałam powiększane nim usta. I mam porównanie z innym preparatem i po tamtym zrobiły mi się grudki :/ trzeba było ściągać kwas potem. A po restylane tego nie mam ;)

~Karolina Mrowska

~Karolina Mrowska

Hej. Weszłam w ten wątek bo chciałam sie czegoś dowiedzieć na temat lwiej zmarszczki. Co do Restylane to tak ;) Jak najbardziej jest bezpieczny;) Ja miałam powiększane nim usta. I mam porównanie z innym preparatem i po tamtym zrobiły mi się grudki :/ trzeba było ściągać kwas potem. A po restylane tego nie mam ;)

~Tesla236

~Tesla236

Nie jeden raz już w swoim życiu była ostrzykiwana tym kwasem i zawsze efekt był bardzo dobry a efekt tez na długo. U mnie zawsze się trzymał 9 miesięcy - taka moja uroda ;) No i trafiłam tez na bardzo dobrego lekarza.

~Domodi

~Domodi

Bardzo bezpieczny preparat. Nie miałam żadnych grudek w ustach po powiększaniu restylanem w przeciwieństwe do innego preparatu.

~Split223

~Split223

Bardzo w porządku kwas hialuronowy. długo sie trzymający efekt i przede wszystkim dobre nawilzenie ;)

~Kaja333

~Kaja333

Jest bardzo w porządku, poza tym teraz też od Restylane można dostać takie zestawy Custom Pack, gdzie jest fartuch, sa gaziki, opatrunki oraz czepek dla pacjentki

~karolina Olszar

~karolina Olszar

Bardziej bezpiecznego wypełniacza nie widziałam. jestem bardzo zadowolona z efektów nawilzenia, jędrności.