Forum Chirurgia plastyczna

Odstające uszy problem

~Alessandra3

~Alessandra3

Chciałaby skorygować odstające uszy, to mój kompleks i w końcu czas się go pozbyć. Gdzie wykonać taki zabieg, do kogo się zgłosić, najlepiej na terenie Warszawy, bo mieszkam w pobliżu.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ulkaniska

~ulkaniska

Mogę Ci polecić klinikę Knack Clinic gdzie robiłam korektę i wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze. Na konsultacjach doktor dokładnie wszystko mi wyjaśnił, a efekt finalny dokładnie taki jak chciałam.

~magda67

~magda67

Ja robiłam uszu w Krakowie, także Ci nie pomogę, ale polecam zabieg. Ja też cierpiałam z powodu odstających uszu całe dzieciństwo, dopiero jako dorosła kobieta zdecydowałam się na zabieg i to była bardzo dobra decyzja.

~malinkowa33

~malinkowa33

Na korektę uszu pojechałam do Polanicy Zdrój do kliniki doktora Łątkowskiego gdzie mają opiekę na bardzo wysokim poziomie.

~zosia892

~zosia892

Operacja uszu to niestety mało przyjemna sprawa i jest trochę bólu, ale dla takich efektów warto. Polecam operację w Krakowie u dr Rafała Pabiańczyka - najlepszy specjalista!

~Miroslawa45

~Miroslawa45

Jak szukasz specjalisty na terenie Warszawy, to sprawdź sobie Panią dr Zofię Bochen, ona wykonuje takie zabiegi. Znajdziesz ją w klinice Elite, jest dobra i bardzo miła, ja jestem zadowolona z zabiegu.

~honorata78

~honorata78

W Warszawie polecam ci Dr Osuch Clinic, wspaniała, nowoczesna klinika a sam dr Osuch jest rewelacyjny. Wykonywąłam u niego operację odstających uszu, także mogę polecić

~Latimea

~Latimea

Sama zmagałam sie z kompleksem odstających uszu. Praktycznie przez cała szkołe. Rodzice nie mieli pieniędzy aby wybrać się na zabieg, a zabieg nie jest refundowany przez nfz, następnie przez całe studia dorabiałam aby sie wybrać na to i opłacić z własnej kieszeni.W koncu jednak się na to zdecydowałam i.... jestem zadowolona. Pozbyłam się kompleksu, moja pewność siebie podskoczyła do góry. A sam zabieg do powaznych nie należy i bardzo szybko doszlam do siebie po jego wykonaniu.
Korektę uszu wykonywałam u doktor Raczkowskiej https://www.raczkowska.pl/korekcja-uszu/