Forum Chirurgia plastyczna

Odstające uszy problem

~Alessandra3

~Alessandra3

Chciałaby skorygować odstające uszy, to mój kompleks i w końcu czas się go pozbyć. Gdzie wykonać taki zabieg, do kogo się zgłosić, najlepiej na terenie Warszawy, bo mieszkam w pobliżu.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ulkaniska

~ulkaniska

Mogę Ci polecić klinikę Knack Clinic gdzie robiłam korektę i wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze. Na konsultacjach doktor dokładnie wszystko mi wyjaśnił, a efekt finalny dokładnie taki jak chciałam.

~magda67

~magda67

Ja robiłam uszu w Krakowie, także Ci nie pomogę, ale polecam zabieg. Ja też cierpiałam z powodu odstających uszu całe dzieciństwo, dopiero jako dorosła kobieta zdecydowałam się na zabieg i to była bardzo dobra decyzja.

~malinkowa33

~malinkowa33

Na korektę uszu pojechałam do Polanicy Zdrój do kliniki doktora Łątkowskiego gdzie mają opiekę na bardzo wysokim poziomie.

~zosia892

~zosia892

Operacja uszu to niestety mało przyjemna sprawa i jest trochę bólu, ale dla takich efektów warto. Polecam operację w Krakowie u dr Rafała Pabiańczyka - najlepszy specjalista!

~Miroslawa45

~Miroslawa45

Jak szukasz specjalisty na terenie Warszawy, to sprawdź sobie Panią dr Zofię Bochen, ona wykonuje takie zabiegi. Znajdziesz ją w klinice Elite, jest dobra i bardzo miła, ja jestem zadowolona z zabiegu.