Forum Chirurgia plastyczna

Korekta nosa : operacja + wypełnienie kwasem

kuak1794

kuak1794

Chciałabym skorygować wygląd nosa dwoma metodami. Chirurgiczna korekta części chrzestnej nosa (skrócenie i zwężenie czubka) oraz wypełnienie nierówności po lewej stronie grzbietu kwasem. Pytanie mogę brzmi : czy najpierw operacja czy wypełnienie kwasem ? Chciałabym aby razem po tych dwóch korektach nos wyglądał jak najbliżej moim wyobrażeniom :)

207881 kuak1794 Kobieta, 26 lat, Giżycko

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~River

~River

Zdecydowałam się na operację krzywej przegrody nosowej, chociaż długo z tym zwlekałam, przyznaję. Szukałam dobrego chirurga i kliniki i tak trafiłam do dr Anny Olender (klinika w Żarkach Letnisko). Dzięki niej w końcu mogę spojrzeć w lustro i się nie denerwować:)

~ewelina444

~ewelina444

Udaj się do dr. Żukowskiej - przyjmuje w Łodzi. Miałam brzydki, duży, garbaty nos i jej udało się to skorygować, mimo że sama dla siebie nie widziałam żadnego ratunku...

~walerjskona

~walerjskona

Skoro już się tak tniesz to czemu chcesz wypełniać kwasem hialuronowym? Chirurg powinien ci to skorygować jeśli powiesz mu o co chodzi. Ja korzystałam z kliniki w Polanicy Zdrój gdzie dogadaliśmy się z doktorem Łątkowskim i później efekt był taki na jaki się umówiliśmy. Komunikacja to podstawa :)