Forum Chirurgia plastyczna

blizny po usunięciu tatuażu

Macoio

Macoio

Mam brzydkie blizny po usunięciu tatuażu. Odwiedziłem niedrogą i dobrze zaopatrzoną aptekę internetową Aptisan.pl i znalazłem tam parę środków preparatów, maści usuwających blizny. Jednak nie wiem, który wybrać i czy to w ogóle działa. Co możecie poradzić ? Ma ktoś może podobny problem ?

206973 macoio Mężczyzna, 61 lat, Kalisz

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Gabrysiadrogul

~Gabrysiadrogul

Miałam niefajny tatuaz na przedramieniu i chciałam go bardzo usunąć. Koleżanka poleciła mi klinikę dr legrand i powiem szczerze, ze efekt zabiegów jest bardzo zadowalający. Miałam chyba 5 zabiegów, myśle ze jeszcze góra dwa i będzie po sprawie. No i przynajmńiej nie mam żadnej blizny.

~lila45

~lila45

Może je smaruj po prostu olejkiem bio oil na razie, na zabiegi zawsze masz czas a też miałam bliznę która mi się ładnie zmniejszyła po kuracji olejkowej więc na Twoim miejscu bym spróbowała, nic nie tracisz

~Malwinammm

~Malwinammm

zależy gdzie masz bliznę. ja na podobny problem stosowałam plastry sutricon, blizna była na brzuchu. To są plastry więc po prostu się je nakleja i kuracja trwała u mnie około 6 miesięcy, ale moja blizna byłą trochę starsza. Teraz po bliźnie brak śladów, a samo używanie plastrów jest wygodniejsze na pewno niż jakiekolwiek maści

~Sidib

~Sidib

~Gabrysiadrogul
Miałam niefajny tatuaz na przedramieniu i chciałam go bardzo usunąć. Koleżanka poleciła mi klinikę dr legrand i powiem szczerze, ze efekt zabiegów jest bardzo zadowalający. Miałam chyba 5 zabiegów, myśle ze jeszcze góra dwa i będzie po sprawie. No i przynajmńiej nie mam żadnej blizny.

Bardzo bolą takie zabiegi?