Forum Chirurgia plastyczna

Czy mogłabym udać się na zabieg waginoplastyki mając 17 lat?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ggrt

~ggrt

To zalezy z jakiego powodu wybierzesz się na zabieg
jeśli jest to powód natury estetycznej, będziesz musiała poczekać do 18 roku, bo lekarz wczesniej Cię nie przyjmie ( no chyba, ze wybierzesz się z rodzicem)
jednak jeśli jest to powód medyczny to tak, jest taka możliwość.

Moge polecić dobry gabinet w Krakowie, w którym specjalizują sie w zabiegach labioplastyki https://cliniqmed.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/korekta-warg-sromowych/ - dobrze byłoby z nimi to skonsultować.

~Andoo8

~Andoo8

Jesteś nieletnia więc pewnie nawet na konsultacje będziesz musiała przyjść z opiekunem. Jeśli masz bliżej na południu Polski to polecam Ci dr Pabiańczyka w Krakowie. Też korzystałam z dobrodziejstw labioplastyki u niego.

MaqgdalenaMi

MaqgdalenaMi

Medycyna Estetyczna w Opolu - dr n. med. Agnieszka Ledniowska.

Pani Doktor poza zabiegami klasycznej Medycyny Estetycznej zajmuje się także ginekologią estetyczną oraz ginekologią klasyczną zważywszy, iż jest specjalistka w tym zakresie. Byłam na zabiegu plastyki warg sromowych u niej. W kwestii waginoplastyki w tak młodym wieku proponuję konsultacje u Pani Agnieszki, jest bardzo delikatna i empatyczna, zważywszy na tak młody wiek pacjentki. Potrzebny też opiekun, gdyż nie masz 18 lat skończonych. Kontakt do Pani Agnieszki Ledniowskiej podałam na wstępie.

212571 maqgdalenami Kobieta, 38 lat, Opole