Skocz do zawartości
Forum

Czy mogłabym udać się na zabieg waginoplastyki mając 17 lat?


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy z jakiego powodu wybierzesz się na zabieg
jeśli jest to powód natury estetycznej, będziesz musiała poczekać do 18 roku, bo lekarz wczesniej Cię nie przyjmie ( no chyba, ze wybierzesz się z rodzicem)
jednak jeśli jest to powód medyczny to tak, jest taka możliwość.

Moge polecić dobry gabinet w Krakowie, w którym specjalizują sie w zabiegach labioplastyki https://cliniqmed.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/korekta-warg-sromowych/ - dobrze byłoby z nimi to skonsultować.

Odnośnik do komentarza

Jesteś nieletnia więc pewnie nawet na konsultacje będziesz musiała przyjść z opiekunem. Jeśli masz bliżej na południu Polski to polecam Ci dr Pabiańczyka w Krakowie. Też korzystałam z dobrodziejstw labioplastyki u niego.

Odnośnik do komentarza

Medycyna Estetyczna w Opolu - dr n. med. Agnieszka Ledniowska.

Pani Doktor poza zabiegami klasycznej Medycyny Estetycznej zajmuje się także ginekologią estetyczną oraz ginekologią klasyczną zważywszy, iż jest specjalistka w tym zakresie. Byłam na zabiegu plastyki warg sromowych u niej. W kwestii waginoplastyki w tak młodym wieku proponuję konsultacje u Pani Agnieszki, jest bardzo delikatna i empatyczna, zważywszy na tak młody wiek pacjentki. Potrzebny też opiekun, gdyż nie masz 18 lat skończonych. Kontakt do Pani Agnieszki Ledniowskiej podałam na wstępie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...