Skocz do zawartości
Forum

Czym się kierować przy wyborze gabinetu i lekarza medycyny estetycznej?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kierowałam się przede wszystkim opiniami poprzednich pacjentów i efektami zabiegów, jakie można zobaczyć na stronie, pisałam też prywatnie do jednej z pacjentek, znalazłam ją na FB kliniki, wysłałam mi zdjęcia przed i po. Myślę, że to najlepsza opcja. Przeszłam w elite lipolizę laserową u dr Murawskiego, super efekty, brzuch płaski, skóra jędrniejsza

Odnośnik do komentarza

Ja przy wyborze dużo czytałam opinii o danej placówce i patrzyłam na to, jacy lekarze tam pracują. W końcu udało mi się wybrać i stanęło na klinikę Esderm we Wrocławiu. Musiałam tam dojechać spory kawałek, ale przyznam, że się opłaca. Mam nadzieję, że moja wypowiedź pomoże innym i nie będą musieli szukać miesiącami odpowiedniego miejsca, tylko od razu udadzą się tu. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Ja polecam klinikę, ale chirurgiczna w Polanicy-Zdroju, a konkretniej dr Łątkiewicza u którego robiłam lifting. No lepszego efektu nie mogłabym sobie wymarzyć, opadające policzki zniknęły, skóra jest trwale naciągnięta, ale tez elastyczna, cudo. Wyglądam o wiele młodziej i po prostu lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Bezpieczeństwo to podstawa, drugim punktem jest to jakie wykonują zabiegi, czego używają, kto je wykonuje, no i w sumie na końcu jest cena. Ja pod tym kątem wybrałam gabinet medycyny estetycznej WellDerm we Wrocławiu i bardzo go polecam. regularnie chodzę tam na zabiegi, które wykonują doświadczeni lekarze, specjaliści w swojej dziedzinie. Nigdy się na nich nie zawiodłam i dzięki nim nawet bez makijażu wyglądam pięknie. 

Odnośnik do komentarza

Ja kierowałam się reputacją, opiniami w internecie, ale też opiniami znajomych i takim oto sposobem dotarłam do naprawdę dobrego chirurga - dr Łątkowskiego z Polanicy-Zdroju. Polecały mi go znajome i miały rację, on jest bardzo rzetelny i kompetentny. Wykonał u mnie korektę opadającej powieki, która utrudniała mi życie, no i wyglądała okropnie. Teraz powieka jest ładnie uniesiona, w końcu wygląda jak podwójna powieka. Śladów po zabiegu nie widać, oko "działa" tak jak trzeba, a moje ozy w końcu wyglądają tak jak powinny, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...