Skocz do zawartości
Forum

Operacja nosa


Rekomendowane odpowiedzi

Skonsultuj to z wybranym specjalistą, bo każdy jest indywidualny. Ja chodzę do Kliniki Chęciński w Warszawie, i to właśnie tam dopytuje się przed zabiegiem o wszystkie szczegóły, w Internecie mogą le poradzić, z tym nie ma żartów. Ja zawsze wybieram tych sprawdzonych lekarzy.

Odnośnik do komentarza
Gość gosiuszek

Skoro i tak planujesz plastykę nosa, to nie wiem czy jest sens próbować jeszcze z kwasem. Trochę zapłacisz, a efekt będzie chwilowy. Ja się zdecydowałam na operację, nie żałuję. Moja twarz zupełnie zmieniła proporcje, wyglądam młodziej i bardziej delikatnie. Niektórzy mówią, ze sympatyczniej ;) Operował mnie dr Wacławowicz z Orthos.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja jestem dość "świeżo" po operacji korekcji nosa, więc mam też świeże informacje. Operacja była w klinice dr Olender (to Żarki Letnisko) i uważam decyzję o operacji jako jedną z najlepszych w życiu. Naprawdę wzrosła moja pewność siebie, pozbyłam się kompleksów.

Odnośnik do komentarza
Gość liwka88

Moja mama miała robiony nosek w CZS i jest zachwycona! Z resztą nie tylko ona… :) Długo zastanawiała się gdzie wykonać zabieg, aż w końcu trafiła do kliniki z polecenia swojej szefowej, która też miała operowany nos, a najlepsze jest to, że w ogóle nie widać blizn ani u kierowniczki ani u mojej mamy. Więc lekarz wykonał świetną robotę! Na konsultacji lekarz Ci wszystko opowie o zabiegu. A jak wygląda ten zabieg o którym piszesz?Na jak długo wystarcza?

Odnośnik do komentarza
Gość Monikaaa3

Przez całe życie miałam kompleksy związane z nosem, w końcu zdecydowałam się na operację i nie żałuje, to była bardzo dobra decyzja, choć rekonwalescencja była trudna dla mnie. Twarz opuchnięta, oczy podkrążone, ale po miesiącu już wyglądałam lepiej i lepiej też się czułam.

Odnośnik do komentarza
Gość dagasmaga

Powiem szczerze, że sama skorzystałam z korekty nosa u dr Boligłowy i za jednym zamachem wykonał kawał doskonałej pracy. Gdy tylko opuchlizna zeszła moja twarz zyskała piękny nosek za co jestem mu niezmiernie wdzięczna.

Odnośnik do komentarza

Czy faktycznie to, co tutaj opisują - https://www.medestetis.pl/zabiegi/korekta-nosa-kwasem-hialuronowym/ Tak działa? Efekt bez zabiegu chirurgicznego? U mnie sporo jest do poprawy, ale nie chcę być cięta. Tylko co mogę tak uzyskać? Znacie kogoś, kto z tego korzystał? Jak duża może być zmiana? I czy rzeczywiście to jest trwałe, efekt wygląda atrakcyjnie? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...