Forum Chirurgia plastyczna

Operacja nosa

lina.97

lina.97

Witam . W przyszlosci chcialabym wykonac korekte nosa jednak wczesniej zdecydowalam sie na wypelnienie nosa kwasem hialuronowym . Czy operacje nosa mozna wykonac na nosie w ktorym sa wypelniacze czy trzeba poczekac na wchoniecie sie preparatu ?

198326 lina-97 Kobieta, 22 lata, Bydgoszcz

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Diana90

~Diana90

W takim przypadku najlepiej udać się na konsultacje do lekarza. Ja mogę polecić dr. Lembas. Przyjmuje w szpitalu na Puławskiej w Warszawie. To bardzo dobra klinika z doświadczonym zespołem medycznym.

~Abra55

~Abra55

Skonsultuj to z wybranym specjalistą, bo każdy jest indywidualny. Ja chodzę do Kliniki Chęciński w Warszawie, i to właśnie tam dopytuje się przed zabiegiem o wszystkie szczegóły, w Internecie mogą le poradzić, z tym nie ma żartów. Ja zawsze wybieram tych sprawdzonych lekarzy.

Jowita 009

Jowita 009

Moja znajoma robiła operację plastyczną nosa w Szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie. Jest bardzo zadowolona , tym bardziej że operacja była bardziej skomplikowana, bo była to tzw.nos kostny.

202066 jowita-009 Kobieta, 47 lat, Warszawa
~gosiuszek

~gosiuszek

Skoro i tak planujesz plastykę nosa, to nie wiem czy jest sens próbować jeszcze z kwasem. Trochę zapłacisz, a efekt będzie chwilowy. Ja się zdecydowałam na operację, nie żałuję. Moja twarz zupełnie zmieniła proporcje, wyglądam młodziej i bardziej delikatnie. Niektórzy mówią, ze sympatyczniej ;) Operował mnie dr Wacławowicz z Orthos.

~Mejka

~Mejka

Dziewczyny, ja jestem dość "świeżo" po operacji korekcji nosa, więc mam też świeże informacje. Operacja była w klinice dr Olender (to Żarki Letnisko) i uważam decyzję o operacji jako jedną z najlepszych w życiu. Naprawdę wzrosła moja pewność siebie, pozbyłam się kompleksów.

~NewBecia

~NewBecia

Potwierdzam doktora Wacławowicza z Orthos! Czyni cuda normalnie! :) dostałam nowe życie! :) polecam

~tysia mar

~tysia mar

Mówicie o Orthosie pod Wrocławiem? To nie przypadkiem szpital ortopedyczny? Mój tata miał tam rehabilitację po wypadku w pracy.

~liwka88

~liwka88

Moja mama miała robiony nosek w CZS i jest zachwycona! Z resztą nie tylko ona… :) Długo zastanawiała się gdzie wykonać zabieg, aż w końcu trafiła do kliniki z polecenia swojej szefowej, która też miała operowany nos, a najlepsze jest to, że w ogóle nie widać blizn ani u kierowniczki ani u mojej mamy. Więc lekarz wykonał świetną robotę! Na konsultacji lekarz Ci wszystko opowie o zabiegu. A jak wygląda ten zabieg o którym piszesz?Na jak długo wystarcza?

~Monikaaa3

~Monikaaa3

Przez całe życie miałam kompleksy związane z nosem, w końcu zdecydowałam się na operację i nie żałuje, to była bardzo dobra decyzja, choć rekonwalescencja była trudna dla mnie. Twarz opuchnięta, oczy podkrążone, ale po miesiącu już wyglądałam lepiej i lepiej też się czułam.

~Diana_diana

~Diana_diana

Wiadomo, że to poważna operacja, ale też jestem gotowa znieść ból, żeby poprawić wygląd. A gdzie przeszłaś zabieg, jak można wiedzieć? Byłabym wdzięczna za info.

~Monikaaa3

~Monikaaa3

W elite w Warszawie przeszłam zabieg. Klinika jak najbardziej godna polecenia, nowoczesna z dobrą, doświadczoną kadrą.

~madonees

~madonees

Też mam taki zabieg za sobą. Od tamtej pory mam więcej chęci do życia i stanowczo częściej się uśmiecham. Niestety nos był moim utrapieniem.. Robiłam korekcję w klinice NawMedica we Wrocławiu www.drnawrocki.com.pl