Forum Chirurgia plastyczna

Ile kosztuje Wolumetria twarzy?

~j...l

~j...l

Witam, Bardzo proszę o odpowiedż dotycząca Wolumetrii twarzy- całość usta , policzki , oczy - czy decydować się na ten zabieg i jaki koszt czy z uwagi na koszt wysoki zdecydować się na Minilif chirurgicznie. Miałam juz zabiegi regeneris , botox i kwasy -regularnire to wykonuje. Bardzo mnie denerwuje i dokucza zmarszki - palacza ponad ustami i szyja już się ciągnie.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Buleske

~Buleske

No niestety ale grawitacja wpływa na twarz negatywnie i działa na nia nieustannie z każdą minutą oraz godziną. I ciągnię ją w dół. Wolumetria jest bardzo szerokim pojęciem i jej koszt może być różny. Wszystko zalezy od konkretnego przypadku oraz tego w jakim stopniu trzeba będzie poprawić twarz.
Sama zdecydowałam się na zabieg z zastosowaniem nici hialuronowych. Który wykonywałam w tym gabinecie w Krakowie:
https://cliniqmed.pl/oferta/medycyna-estetyczna/wolumetria/
Mnie kosztowało to 1500 zł. Ale nie żałuję bo efekt jest naprawdę dobry!

~Angelina31

~Angelina31

Najlepiej porozmawiaj z dr medycyny estetycznej, który będzie ten zabieg wykonywał. Wolumetria tak jak wspomniała koleżanka powyżej może różnić się cenami w zależności od gabinetu, lokalizacji oraz zastosowanej metody. Polecam porozmawiać z dr Ziemczykiem z Forever Young. W pełni bezpieczny zabieg pod kontrolą doświadczonego specjalisty. Tu znajdziesz więcej informacji o Wolumetrii twarzy.